Прес-центр5 жовтня 2011, 10:10

VII відкритий фестиваль традиційної та сучасної української культури „Вулиця Дружби”

 

8 жовтня 2011 року в смт Мілове відбудеться VII відкритий фестиваль традиційної та сучасної української культури „Вулиця Дружби”. Фестиваль проводиться з метою збереження та розвитку культурно-етнічних, духовних стосунків з українською діаспорою, популяризації української культури, традицій, обрядів, поєднання в творчості традиційного та сучасного, включення до духовного спілкування людей різних вірувань, політичних поглядів, укріплення культурного співробітництва.

Фестиваль проводиться за ініціативою Міловської районної державної адміністрації та Міловської районної ради, за підтримки Міністерства культури України та управління культури і туризму Луганської обласної державної адміністрації.

У фестивалі беруть участь професійні, самодіяльні колективи та виконавці Біловодського, Марківського, Міловського, Новопсковського, Сватівського, Старобільського районів Луганської області, Кантемирівського району Воронезької області, Чертковського району Ростовської області.
Всі учасники отримають дипломи та пам’ятні призи.

 

Довідково
 
Міловський район розташований на сході Луганської області. До складу району входять 29 населених пунктів, у тому числі адміністративний центр району смт. Мілове та 28 сіл. Селище Мілове складає одне ціле з російським селищем Чертково Ростовської області (кордон проходить по вулиці Дружби Народів). Село Червона Зірка визначено крайньою східною точкою України. Площа району становить 971 кв. км, або 3,6 % від території області. Кількість населення району 15811осіб.
Відстань від Мілового до Луганська шосейною дорогою 142 км.
З Міловського району в роки Великої Вітчизняної війни почалося визволення України від німецько-фашистських загарбників. На честь цієї події в смт Мілове споруджено меморіальний комплекс “Україна – визволителям”, який занесено до державного реєстру нерухомих пам’яток України.
На відстані 12 кілометрів від смт Мілове розташований державний заповідник “Стрільцівський степ”, де є понад 400 видів рослинності та біля 200 видів птахів і звірів.