Прес-центр7 травня 2024, 12:05

До Дня Європи організовано всеукраїнський конкурс та тестування: Кинь виклик своїм знанням про Європу

Національним фестивалем «Код Нації» оголошено проведення Всеукраїнського конкурсу до Дня Європи.

Головною метою конкурсу є прагнення підвищити обізнаність про Європу та європейські цінності, її культурне, політичне та історичне надбання, утворення платформи для самовираження та розвитку власних талантів учасниками в межах європейської тематики, утвердження європейської ідентичності українців та незворотності європейського та євроатлантичного курсу України.

На конкурс усі охочі можуть подати власні творчі проєкти у п’яти номінаціях: образотворчі роботи, відеороботи, есе на тему «Україна - це Європа», музичні та декоративно-ужиткові роботи.

Подача заявок відбувається на сайті: https://eu.kod-natsii.com/ з 1 по 31 травня, оцінювання творчих проєктів проведуть до 9 червня, а оголошення переможців відбудеться 10 червня на офіційних сторінках фестивалю в соціальних мережах.

Також для усіх охочих освітня платформа фестивалю пропонує кинути виклик своїм знанням про Європу, склавши відповідне тестування. Зареєструватись на нього можна на сторінці: https://eu.kod-natsii.com/test/ з 1 по 24 травня, скласти тестування з 9 по 31 травня, а отримати сертифікат знавця Європи одразу після складання тестування.

Детальніше про умови участі та положення на сайті конкурсу: https://eu.kod-natsii.com/