Прес-центр14 cічня 2020, 16:01

Країни ЄС передали чергову гуманітарну допомогу людям, які живуть на лінії розмежування

У рамках візиту на Луганщину офіційної делегації Латвії, Естонії та Польщі у Сєвєродонецьку відбулась передача цивільному населенню, яке проживає в населених пунктах вздовж лінії розмежування, гуманітарного десятитонного вантажу. А саме – одягу, взуття, теплих речей тощо.

Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс зазначив, що це черговий вантаж, який прибув до Луганської області. Його збирали в Латвійської, Естонської, Фінляндської Республіках, Королівстві Швеція, Республіки Польща.

Зі свого боку голова облдержадміністрації Сергій Гайдай подякував за таку підтримку.

«Сьогодні ми ще раз пересвідчуємося, що для нас дуже цінна допомога від міжнародних партнерів. Наша область вдячна за пдтримку, яку ви надаєте протягом останніх років», – зауважив очільник області.

«Для нас вкрай важливо, щоб люди знали, що вони не одні, – наголосив Надзвичайний та Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Каймо Кууск. – Вже три роки поспіль тут, у Сєвєродонецьку, ми допомагаємо організувати Фестиваль думок. На цьому заході учасники спілкуються про майбутнє Луганщини, діляться своїм баченням як відновити позитивний імідж в регіону, запропоновують безліч ідей, що відразу обговорюють з досвідченими фахівцями та експертами».

Також Юріс Пойканс додав, що у травні минулого року сталася важлива подія для міст Попасної та Огре. Був підписаний Меморандум про співпрацю між Попаснянською районною державною адміністрацією та Огрським крайовим самоврядуванням. Тепер відбуваються обмін досвідом в соціально-економічній та культурній сферах.