Прес-центр23 липня 2022, 07:07

Наші захисники відбили два наступи росіян, на окупованих територіях обмежується свобода людей, - Сергій Гайдай

З боку Лисичанська ворог почергово, а інколи й одночасно, атакує різні ділянки адмінмежі між Луганщиною та Донеччиною.

22 липня напрямків атаки росіян в регіоні було щонайменше дві, - поінформував Сергій Гайдай, начальник обласної військової адміністрації.

«Лисичанськ та прилеглі окуповані села пролягають на десятки кілометрів вздовж лінії, яку росіяни мріють досягти протягом останніх місяців. Відповідні рапорти керівництву вони надавали багато разів, але Збройні сили України мали інші плани та до сьогодні не дали ворогу реалізувати ці наміри. Так, лінія фронту на Лисичанському напрямку дуже велика, тому небезпека щоразу надходить із різних місць. Втім, наші захисники готові до спротиву», - наголосив Сергій Гайдай.

Так, учора штурмові дії у напрямку Верхньокам’янського та Сіверська українські захисники успішно відбили.

Ворогом була застосована авіація, здійснені дві артилерійські атаки та чотири спроби обстрілі мінометами.

Він повідомив, що не додає сміливості окупантам і знищення ще одного складу з боєприпасами. На цей раз на Слов’яносербщині.

Менш впевнені у своїй силі росіяни і в нещодавно захоплених містах та селах.

«Там залишилося близько 10-15 % населення. Переважно, літні люди та так звані «ждуны». Але й серед них окупанти вбачають ворогів. В Сєвєродонецьку відкрито пункт видачі перепусток для пересування по окупованій території, що обмежує свободу пересування регіоном. Лише коли відстоїш в довжелезній черзі, пройдеш дактилоскопію та перевірку, тоді зможеш вирушити в лікарню сусіднього міста, якщо не помреш по дорозі», - сказав очільник Луганщини Сергій Гайдай.