Прес-центр22 травня 2023, 08:05

Невське зазнало авіабомбардувань, засуджених до бойових дій на Старобільщині готують за 10 днів, автівку «швидкої» у Сєвєродонецьку можна викликати лише з дахів, які контролюються загарбниками

«Навіть не наступаючи, росіяни тримають нашу оборону і цивільне населення в постійній напрузі. Артилерійський тиск вони не зменшують, а вчора ще й завдали по Невському, де залишається найбільша кількість людей, авіаудару, – поінформував Артем Лисогор, очільник Луганщини. – Зараз ворог намагається компенсувати втрати швидкоруч навченими мобілізованими. Їхню підготовку скоротили до мінімуму».

Зокрема, це стосується й засуджених, яких зібрали в одному з базових таборів на Старобільщині. Термін їхньої підготовки на сьогодні становить 10 днів.

Раніше до зазначеного табору привезли з місць позбавлення волі на території росії близько 1000 осіб поповнення. Підготовку тоді планували проводити протягом чотирьох тижнів.

Артобстрілів з боку противника протягом минулої доби зазнали Стельмахівка, Макіївка, Невське та Білогорівка.

У Сєвєродонецьку окупанти ускладнили життя людей до критичного рівня. Після уведення тотального контролю дахів багатоповерхівок, звідки цивільні могли здійснити телефонні дзвінки, та уведення штрафів за такі «порушення», сєвєродончани не можуть навіть викликати швидку.

При гострих випадках задля приїзду фельдшера люди вимушені йти за ним годинами пішки. Частішають випадки, коли хворі просто не змогли дочекатися на допомогу.