Прес-центр13 квітня 2018, 16:04

Оголошення про проведення конкурсу з визначення проектів культурного обміну між Луганською та Львівською областями, на реалізацію яких виділяються кошти з обласного бюджету

 

1. Проекти культурного обміну повинні бути спрямовані на поширення та збереження національного культурного продукту, зміцнення творчих зв’язків між закладами та установами культури, розвиток творчого потенціалу регіону, налагодження та поглиблення міжрегіонального співробітництва у галузі культури, поширення кращого досвіду роботи закладів культури області.

2. Адреса, за якою приймаються проекти та документи: площа Перемоги, 2, 5-й поверх, кабінет № 508, місто Сєвєродонецьк, Луганська область.

3. Вимоги до проектів.

Проекти подаються у друкованій та електронній формах (на флеш-носіях або на компакт-дисках) та повинні містити:

1) заяву про участь у конкурсі за формою згідно з додатком 1 до Порядку проведення конкурсу з визначення проектів культурного обміну між Луганською та Львівською областями, на реалізацію яких виділяються кошти з обласного бюджету (далі – Порядок);

2) опис проекту за формою згідно з додатком 2 до Порядку;

3) копію установчого документа закладу культури (положення, статуту тощо);

4) копію витягу/виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

5) копію виписки з Реєстру неприбуткових установ та організацій;

6) копію декларації про партнерство між закладами культури Луганської та Львівської областей;

7) лист-погодження органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування, до сфери управління якого належить заклад культури.

Подані документи мають бути складені державною мовою, пронумеровані, підписані керівником закладу культури.

4. Строк для подання проектів та документів, дата проведення конкурсу.

Конкурсні проекти подаються протягом 30 робочих днів від дати опублікування оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті облдержадміністрації (www.loga.gov).

Конкурс проводиться з 04.06.2018 до 16.06.2018.

За додатковою інформацією звертатися до управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації за телефоном: +380505347851.