Прес-центр9 листопада 2019, 09:11

Привітання голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая зі Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Луганщини!

 

Щиросердно вітаю вас зі святом!

У складні часи останніх років ви багато зробили, щоб не сталося занепаду, а навпаки надихнути на розвиток заклади культури області.

Дякую вам, що навіть тоді, коли тривали запеклі бойові дії, ви відновлювали культурне життя тут, на Луганщині.

А яке різнобарв’я фестивалів, конкурсів, оригінальних заходів сучасного мистецтва постійно відбувається по всій неоглядній території Луганщини. Та цьому може позаздрити кожна область України!

Наша національна українська культурна спадщина – неперевершена. Тож плекайте її, залучайте до її популяризації якомога більше людей.

Я знаю, що творчість луганських митців підкорює серця не тільки жителів області. Коли вони приїжджають з виступами в інші регіони України – це справжній успіх та гарантований аншлаг. А ще, я був приємно вражений, коли дізнався, що сцени за межами України завжди чекають наші творчі колективи й  тепло їх зустрічають.  

Культурна дипломатія – це завжди почесна місія. І сьогодні так важливо, щоб культура долала бар’єри, перепони, які виникають між людьми. Сподіваюся на це! 

Від усього серця бажаю вам нових творчих здобутків, наснаги, якомога більше  вдячних глядачів та слухачів! Миру, добробуту та упевненості у завтрашньому дні усім нам!

 

З повагою

 

Голова Луганської обласної

державної адміністрації – керівник

обласної військово-цивільної адміністрації                           Сергій ГАЙДАЙ.