Прес-центр28 травня 2023, 13:05

У Мадриді розпочав роботу «Паспортний сервіс»

В тестовому режимі розпочинають роботу мобільні комплекси «Паспортного сервісу» у Мадриді.

Робота 5 мобільних програмно-технічних комплексів - спеціально облаштованих мікроавтобусів білого кольору із символікою ДП «Документ» - дозволить нашим громадянам зручно та швидко оформлювати чи відновлювати необхідні документи.

Пересувні станції «Паспортного сервісу» розташовані за адресою: C. del Alto del Retiro, 28031 Madrid, Іспанія.

Графік роботи центру: понеділок - субота, з 9:00 до 18:00.

Звертаємо увагу, що обслуговування відвідувачів у Мадриді на період тестування систем здійснюється за «живою чергою». Запис до електронної черги буде впроваджено після успішного завершення тестування, про що буде повідомлено додатково на офіційному веб-сайті ДП «Документ».

Наразі громадяни України можуть отримати у Мадриді такі послуги:
• оформлення ID-картки чи закордонного паспорта (у тому числі замість втраченого або викраденого);
• обмін ID-картки чи закордонного паспорта (у зв’язку з закінченням строку дії, зміною інформації, непридатністю до використання);
• обмін паспорта зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням чи у разі непридатності);
• одночасне оформлення закордонного паспорта та ID-картки.

Зазначимо, що послуга з обміну посвідчення водія буде впроваджена дещо пізніше, про що також буде повідомлено додатково.

Всю актуальну інформацію щодо роботи комплексів «Паспортного сервісу» у Мадриді ви можете отримати у приватних повідомленнях на офіційній сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/madrid.passport.service/

Нагадаємо, що на сьогодні підрозділи «Паспортного сервісу» вже доступні у чотирьох містах Польщі (Варшава, Краків, Ґданськ, Вроцлав), у Туреччині (Стамбул), Словаччині (Братислава) та Чехії (Прага), Іспанії (Валенсія) та двох містах Німеччини (Кельн, Берлін).