Прес-центр17 серпня 2022, 08:08

У Сєвєродонецьку окупанти не виплачують пенсії нібито через нестачу документів у заявників, на фронті ЗСУ щодня ускладнюють росіянам логістичне забезпечення, – Сергій Гайдай

Незважаючи на всі зусилля ворога створити сприятливі умови для посилення наступу на окремих напрямках, українські війська продовжують порушувати логістичне забезпечення противника, – зазначає Сергій Гайдай, очільник Луганщини.

«Ви бачите, що в окупованих містах та селах Луганщини все частіше трапляються неприємні для росіян несподіванки. Приклади останніх днів – Лисичанськ та Попасна, а також події у населених пунктах, захоплених ще у 2014 році. Завдяки нашим артилеристам та людям, яким за декілька місяців набрид «руський мир», вдалося порушити наступальні плани рашистів і значно зменшити кількість обстрілів», – наголосив начальник Луганської обласної військової адміністрації.

Так, за минулу ніч противник здійснив шість артилерійських обстрілів та чотири мінометні, завдав ракетний удар, намагався уразити позиції наших військових із танків, двічі застосовував авіацію.

Атаки росіяни відбиті за сімома напрямками. За одним – наразі бої ще точаться.

Тим часом в Сєвєродонецьку окупанти створюють додаткові проблеми, аби ускладнити виплату так званих «пенсій республіки». Зокрема, «омбудсмен лнр» заявила, що сєвєродончани не можуть оформити пенсії та соцвиплати через нестачу документів, які нібито «знищили ЗСУ».

«Але ж ми розуміємо, що в окупаційної влади просто не вистачає грошей на всіх охочих. Тому навіть перед так званим «референдумом» вони не можуть виконати обіцянки», – наголосив Сергій Гайдай.

До речі, різного типу заяви окупанти приймають виключно із назвами вулиць, дійсними до 2014 року.

А чи може, до прикладу, сєвєродончанин із бульвару Дружби народів вказати адресу, яку використовував до 1951 року, – вул. горького?