Прес-центр14 травня 2021, 13:05

В рамках Надзвичайної кредитної програми у Луганській області завершено роботи на 8 об’єктах

Сьогодні, 14 травня, під керівництвом першого заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Олексія Смирнова відбулося засідання робочої групи з координації субпроєктів у рамках реалізації Проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України».

Олексій Смирнов зазначив, що 2021 рік є вирішальним, бо восени завершується I фаза Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. А значить залишилося занадто мало часу, щоб закінчити роботи на об’єктах на суму 228 млн грн.

Наразі область забезпечена коштами субвенції на 58 % від залишку невикористаних коштів, проте від ступеню їх освоєння вже сьогодні залежить результат реалізації проєктів в цілому.

В ході засідання з керівниками територій, на яких впроваджуються проєкти, були обговорені кроки, що стосуються дотримання процедурних питань, пов’язаних з реорганізацією органів місцевого самоврядування та врахування дотримання встановленого механізму підготовки документів з впровадження проєктів в рамках цієї програми.

За підсумками засідання надані відповідні доручення щодо проведення постійного контролю стану впровадження проєктів та посилення комунікацій всіх зацікавлених осіб з метою належної реалізації Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

Всього в рамках програми завершено роботи на 8 об’єктах, кошторисною вартістю  19,6 млн грн, зокрема виконано капітальний ремонт Морозівської загальноосвітньої школи I-III ступеня, збудовано пелетні котельні у м. Сєвєродонецьк в спеціалізованій школі-колегіумі та міському палаці культури, виконано ремонтні роботи Красноріченської загальноосвітньої школи I—III ступеня, здійснено заходи з енергоефективності та реконструкції муніципальних будівель у м.Сєвєродонецьк та м. Кремінна тощо. До кінця травня 2021 року планується ввести в експлуатацію об’єкт «Будівництво пелетної котельні дитячо-юнацької спортивної школи № 1» у м. Сєвєродонецьк.