Прес-центр25 серпня 2022, 08:08

Ворог не покращив тактичного положення, в окупованих містах від росіян втекла більша частина пенсіонерів, – Сергій Гайдай

Протягом 24 серпня росіяни посилили ракетний терор міст та сіл країни, тому наступи не були масованими як зазвичай, – каже начальник обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

«Втім, вони все ж атакували за чотирма напрямками, намагаючись покращити тактичне положення, але вкотре безуспішно – зазнали втрат, відкотилися назад, очікують нових наказів та підвищення мотивації наприкінці місяця. Дійсно, ці нелюди прийшли на нашу землю заради наживи, і їм байдуже, кому вона дістанеться – їм самим чи лише родичам», – підкреслив Сергій Гайдай.

Він додав, що противник не припинив обстріли населених пунктів зі ствольної та реактивної артилерії.

За минулу ніч зафіксовано вісім артатак, а також дев’ять – мінометних. Чотири рази окупанти намагалися йти в танковий наступ.

Поблизу трьох населених пунктів росіянами нанесені авіаудари. 

Не співпадають із планами і справи росіян на окупованих територіях.

Протягом декількох місяців вони не полишають спроб зібрати особисті дані населення задля маніпуляцій під час проведення псевдореферендуму.

Звісно, певні сподівання покладали на людей похилого віку.

«Але, як виявилося, і вони втекли від російської навали. Якщо до повномасштабного вторгнення ми мали понад 330 тисяч пенсіонерів, то за ці півроку за поновленням та призначенням пенсій до відповідних органів окупаційної влади звернулося лише 110 тисяч осіб. Більше двох третин літніх людей виїхали, вирішили жити в спокої і цивілізованому світі, а не при «руському мирі». І більшість із тих, хто не зміг евакуюватися, – жителі територій, захоплених у перші два тижні війни. Вони просто не встигли», – резюмував очільник Луганщини Сергій Гайдай.