Прес-центр8 липня 2022, 15:07

Запрацював гуманітарний хаб при Сєвєродонецькій міській ВЦА у Дніпрі

Сєвєродонецька міська ВЦА за ініціативи очільника Луганщини Сергія Гайдая запровадила на території міста Дніпро гуманітарний хаб.

"Він діятиме заради тих мешканців громади, хто був вимушений покинути свої домівки, бо тривають бойові дії, їхні населені пункти опинилися тимчасово окупованими, - розповідає керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк. - Працівники хабу надають гуманітарну допомогу мешканцям Сєвєродонецької міської територіальної громади, міст Лисичанська та Рубіжного, мешканцям всієї Луганщини, які вимушено покинули домівки і знаходяться у Дніпрі та Дніпропетровській області та потребують допомоги".

На теперішній час від жителів зазначених населених пунктів через Гугл-форму, розміщену у Фейсбуці та Телеграмі Сєвєродонецької МВЦА, надійшло 3200 заяв на отримання допомоги.

За наявною інформацією, у Дніпрі перебувають понад 5500 сєвєродончан. Всього по Україні зареєстровано 15500 мешканців Сєвєродонецька.

Забезпеченням населення продовольчими товарами тривалого зберігання у хабі займаються працівники структурних підрозділів УПтаСЗН і відділу культури СМВЦА під керівництвом голови хабу, начальника відділу капітального будівництва Сєвєродонецької СМВЦА Андрія Ларіна.

Всі, хто евакуювався з Луганщини, можуть звернутися до хабу, заповнивши анкету. Ті мешканці Луганщини, хто не має можливості заповнити анкету в електронному вигляді, може зробити це особисто за адресою: місто Дніпро, проспект Калнишевського, 27а (ПК Металург) (лівий берег).

"Звертаюся до всіх мешканців громади, де б вони не були, заповнювати анкети, щоб ми розуміли, де хто знаходиться, аби ми могли продумувати логістику там і надавати допомогу", - підкреслив Олександр Стрюк.

Слід зазначити, що найбільше переселенців із Сєвєродонецька знаходиться у Києві та Київській області, у Вінницькій та Полтавській областях. Наразі вивчаються інші можливості охоплення гуманітарною допомогою мешканців Луганщини у цих регіонах.