Фестивалі, конкурси та інші заходи

1. Розпорядження керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про затвердження Положення про Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості аматорських колективів та виконавців «Слобожанський спас».

2. Наказ управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації «Про затвердження Положення про фестиваль нової української пісні».

3. Наказ управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації «Про затвердження Положення про обласний конкурс патріотичної бардівської пісні «Оберіг пам’яті».

4. Наказ управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації «Про затвердження Положення про обласний конкурс читців «Наша дума, наша пісня...».

5. Наказ управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації «Про затвердження Положення про обласну культурно-мистецьку акцію «Український формат».

6. Наказ управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації «Про затвердження Положення про обласний огляд-конкурс ансамблів і оркестрів народних інструментів серед учнів шкіл естетичного виховання».

7. Наказ управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації «Про затвердження Положення про обласний фестиваль дитячої творчості «Моя мирна Луганщина».

8. Наказ управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації «Про затвердження Положення про обласний фестиваль хорових колективів «Пісня, як доля».

9. Наказ управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації «Про затвердження Положення про обласний конкурс патріотичної пісні «Воронцева слобода».

10. Наказ управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації «Про затвердження Положення про відкритий обласний етнофестиваль «Стежками Лемківщини».

11. Наказ управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації «Про затвердження Положення про обласний огляд-конкурс з хореографічної майстерності серед учнів шкіл естетичного виховання».

12. Наказ управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації «Про затвердження Положення про обласний огляд-конкурс камерних ансамблів та оркестрів серед учнів дитячих музичних шкіл і шкіл мистецтв».

13. Наказ управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації «Про затвердження Положення про обласний огляд-конкурс вокальних ансамблів і хорових колективів серед учнів шкіл естетичного виховання».

14. Наказ управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації «Про затвердження Положення про науково-практичну конференцію «Українське музикознавство, музична педагогіка і виконавство у загальноєвропейському контексті».

15. Наказ управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації «Про затвердження Положення про обласний конкурс концертмейстерської майстерності серед викладачів шкіл естетичного виховання».

16. Наказ управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації "Про затвердження Положення про Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва"

17. Наказ управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації «Про затвердження Положення про обласний відкритий фестиваль-конкурс патріотичної пісні»

18. Наказ управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації «Про затвердження Положення про обласну відкриту науково-практичну студенську конференцію "Українська музична культура очима молоді: теоретичний, історичний і педагогічний аспекти"

19. Наказ управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації «Про затвердження Положення про відкритий конкурс піаністів "Прокоф'євські ігри"

20. Розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення проектів культурного обміну між Луганською та Львівською областями, на реалізацію яких виділяються кошти з обласного бюджету" зі змінами

21. Наказ управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації "Про внесення змін до наказу від 27 вересня 2016 року № 130-СЄВ"

22. Положення про обласний огляд-конкурс любительських об'єднань та клубів за інтересами

23. Порядок стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в Управлінні культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації
24. ПОЛОЖЕННЯ про обласний огляд-конкурс майстрів мистецтв та аматорів народної творчості Луганської області "Луганщина — світанок України"

25. Наказ про затвердження Положення про звання «Народний самодіяльний майстер декоративно-ужиткового мистецтва Луганщини»

26. Додаток 1 до Положення про звання «Народний самодіяльний майстер декоративно-ужиткового мистецтва Луганщини» (пункт 3.2 розділу 3)

27. Додаток 2 до Положення про звання «Народний самодіяльний майстер декоративно-ужиткового мистецтва Луганщини» (пункт 3.11 розділу 3)