Архів новин

06 октября 2016

У облдержадміністрації розглядають проект будівництва на Луганщині фабрики фірмового одягу «Arber»

6 жовтня заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко провів нараду з генеральним директором компанії «Arber Fashion Group» Юрієм Шпіртом та його заступником Ігорем Сависько. Також у заході взяли участь міський голова міста Рубіжне Сергій Хортів, директор Луганського обласного центру зайнятості Сергій Болотський та керівництво Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження.
Зокрема, на нараді йшлося про відкриття швейної фабрики і декількох магазинів фірмового одягу на території області.

На Луганщині найнижчі в Україні ціни на яловичину, молоко та соняшникову олію

Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації інформує, що за даними моніторингу цін на соціально значущі товари, станом на 30 вересня, у порівнянні з другою декадою вересня цінова ситуація на підконтрольній українській владі території Луганщини стабільна, коливання цін незначне.

        

Вирішення питання пасажирських перевезень на часі

5 жовтня, під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Юрія Клименка відбулось засідання комітету з організації та проведення конкурсів з регулярного перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути).  

На Луганщині обговорили шляхи розвитку інформаційної сфери в умовах антиукраїнської пропаганди

У рамках засідання Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства при облдержадміністрації та Луганського обласного антикорупційного комітету Департамент масових комунікацій ОДА провів нараду-семінар з головними редакторами районних і міських комунальних друкованих ЗМІ.

Своїм баченням нагальних питань розвитку інформаційної сфери області поділилися заступники директора Департаменту Андрій Зайцев й Альбіна Кушелева.

Юрій Клименко: «За силою негативного впливу на становлення української державності явище корупції друге після Російської агресії»

29 вересня відбулося спільне засідання Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства при облдержадміністрації та Луганського обласного антикорупційного комітету.

У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко, громадські діячі, представники влади.

У рамках засідання основна увага присутніх була зосереджена на проблемах антикорупції: ефективних інструментах застосування її на практиці, а також питаннях розвитку громадянського суспільства.

МІП в зоні АТО: В Гірському на Луганщині є доступ до українського мовлення з перелаштованих передавачів телевеж

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану функціонування українського мовлення в місті Гірське на Луганщині.

У порівнянні з 2015 роком обсяг реалізованої промислової продукції в області зріс на 7127,9 млн грн

За повідомленням Державної служби статистики України обсяг реалізованої промислової продукції області за січень-серпень 2016 року становив 22894,3 млн грн.

 

У порівнянні з аналогічним періодом 2015 року цей показник зріс на зріс на 7127,9 млн грн.

 

Наші дівчата вибороли третє загальнокомандне місце на всеукраїнській першості з класичного пауерліфтингу

Минулого тижня у Полтаві завершився чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед чоловік та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. Луганська область була представлена 16 спортсменами, які виступали у різних вікових та вагових категоріях, повідомляє управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Так, за результатами змагань серед дівчат призові місця посіли: ІІ місце Елеонора Говорова вагова категорія до 47 кг. Ще одне друге місце у Марини Марініної (в/к до 72 кг).

Новини АТО: ворог застосовує танки та міномети по всій лінії розмежування

Минулої доби противник 11 разів відкривав вогонь у напрямку населених пунктів вздовж всієї лінії розмежування, - про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко.

Зокрема, вчора ввечері бойовики з танків та автоматичних гранатометів двічі обстріляли позиції українських військовослужбовців поблизу села Трьохізбенка Новоайдарського району.

В той же час, у напрямку смт Станиця Луганська ворог двічі застосовував підствольні та протитанкові гранатомети.