Архів новин

23 ноября 2024

Президент: Без чіткої позиції великих країн домовленості з Путіним стануть затягуванням часу

Саміт G20 у Бразилії відбувся за слабкої підтримки України. Про це Президент Володимир Зеленський сказав під час спілкування із журналістами в межах Третьої міжнародної конференції Grain from Ukraine.

Володимир Зеленський зазначив, що більшість бразильського народу підтримує Україну, і подякував за це. Водночас Президент Бразилії Лула да Сілва – країни, яка зараз головує в G20 та приймала саміт, – продемонстрував слабку позицію щодо війни.

Оборона співпраця та гуманітарні ініціативи: Президент зустрівся з міністром закордонних справ Чехії

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із міністром закордонних справ Чехії Яном Ліпавським, який взяв участь у Третьому міжнародному саміті з продовольчої безпеки Grain from Ukraine у Києві.

«Раді, що ми маємо гарні відносини на рівні лідерів та міцні зв’язки між нашими націями. Дякую, що ви з нами із самого початку повномасштабного вторгнення. Багато з вашої сторони ініціатив для допомоги Україні, включно з артилерійською. Ми вам вдячні за все», – сказав Президент.

Запалімо свічку пам’яті - вшануймо жертв Голодомору (відео)

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів українців, які стали жертвами страшного злочину проти людяності – Голодоморів. Ці трагічні сторінки нашої історії – не лише спомин про біль і втрати, але й нагадування про незламність духу Українського народу.

Діє програма підтримки роботодавців, які працевлаштовують людей з інвалідністю

Роботодавці можуть скористатися програмою компенсацій за облаштування робочого місця для людей з інвалідністю.

Розмір компенсації:

- до 106,5 тисяч грн за облаштування одного робочого місця особи з інвалідністю І групи;

- до 71 тисячі грн за облаштування одного робочого місця особи з інвалідністю ІІ групи.

Заяву можна подати лише протягом 90 днів з дня працевлаштування особи з інвалідністю.

Президент та перша леді вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні

Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська взяли участь у заходах із вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932–1933 років, а також голодоморів 1921–1923 та 1946–1947 років.

Зранку в Успенському соборі Києво-Печерської лаври відбувся молитовний захід, на якому вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні.

38 жителів Лисичанської громади отримають грошову допомогу

Матеріальна підтримка у розмірі 223 тисяч гривень призначена ще 38 мешканцям громади, які опинилися в складних життєвих обставинах у зв’язку з довготривалою хворобою, потребують лікування чи оперативного втручання.

Від початку року загальна сума наданої Лисичанською громадою матеріальної допомоги склала 1 млн 159 тисяч гривень. Її одержали 242 особи.

Допомога виплачується за рахунок коштів місцевого бюджету в рамках реалізації Програми соціального захисту населення на 2022-2025 роки.

Консультації за номерами телефонів: +380 99 767 06 66, +380 50 778 13 08.

Український легіон: за місяць у Любліні - понад пів тисячі заявок від українців з 30 країн

Перший підрозділ Легіону розпочне навчання на полігоні в Польщі вже до кінця року.

Рекрутинговий центр по набору до Легіону відкрився на початку жовтня на базі генконсульства України в Любліні.

Виїзні прийоми українців відбуваються на базі інших генконсульств України. Наразі йдеться лише про генконсульства України у Польщі (Люблін, Вроцлав, Краків, Гданськ, консульське відділення у Варшаві).

Робота центру, в якому працює понад 10 осіб – офіцерів ЗСУ, відряджених з України, – триває на щоденній основі з 9-ї до 17-ї години за місцевим часом. 

Антибіотики – не вітаміни: що важливо знати кожному про протимікробні препарати, щоб не зашкодити власному здоров’ю?

Антибіотики – це критично важливі ліки. Якщо їх пити про всяк випадок чи не за призначенням, вони втрачають силу, бо бактерії легко набувають стійкості до них. Їхня стійкість – це наша вразливість. Протягом Всесвітнього тижня обізнаності про стійкість до протимікробних препаратів з 18 до 24 листопада інформуємо про небезпеку антибіотиків.

Протимікробні препарати у світі розділяють на три групи: доступу, спостереження та резерву.

Антибіотики групи доступу – це препарати першого вибору, з найнижчою ймовірністю резистентності.

План внутрішньої стійкості країни, 1000 днів повномасштабного вторгнення, підтримка військових, – Артем Лисогор підбив підсумки тижня

 

Цього тижня Президент презентував План внутрішньої стійкості України. Цей документ складається з десятьох пунктів: «Єдність», «Фронт», «Зброя», «Гроші», «Енергетика», «Безпека», «Громади», «Людський капітал», «Культурний суверенітет», «Політика героїв».

Трагедія, про яку неможливо забути - луганчани вшанували пам’ять жертв Голодомору

 

Очільник Луганщини Артем Лисогор, представники силових структур області та колеги з Дніпропетровщини поклали квіти з колоссям пшениці до меморіалу жертвам Голодомору у Дніпрі. 

У пам’ять про тих, хто загинув мученицькою смертю, запалили лампадки, священнослужителі справили панахиду. 

Попри негоду, зібралися десятки людей. Адже страшну особисту історію про 1932-1933 роки має майже кожна українська родина… 

Мільйони українців заморила голодом радянська влада.

У «лнр» очікують на скорочення лікарів «швидкої», у Старобільську пропагандистські уроки проводять у підвалах, по Білогорівці завдано авіаційного удару

«До дев’ятнадцяти збільшив ворог кількість штурмових дій на Лиманському напрямку. Учора бої точилися, зокрема, біля Греківки, Новоєгорівки та Макіївки. Там противник застосовує усе наявне озброєння. Лише з артилерійських установок вогонь відкривався 24 рази. Також росіяни били з реактивних систем залпового вогню. Спрямували в бік населених пунктів і наших укріплень 48 безпілотних літальних апаратів. Керованими авіаційними бомбами окупанти вдарили по Білогорівці», – зазначив Артем Лисогор, начальник Луганської обласної військової адміністрації.