Прес-центр14 квітня 2022, 15:04

Червоний Хрест України у Луганській області годує людей у бомбосховищах

За офіційними даними, понад 30 тисяч людей залишили Луганщину, рятуючись від війни. Проте, щонайменше третина мешканців області з різних причин не змогла цього зробити, дехто з них фактично живе у бомбосховищах. Гаряче харчування, медичні послуги та психологічну підтримку їм цілодобово надають волонтери Товариства Червоного Хреста України.

«У березні та квітні продуктові набори отримали 5 645 людей, також роздано понад 2 800 буханок хлібу. Крім того, у співпраці з Організацією Об'єднаних Націй (ООН) та її партнерами доставлена гуманітарна допомога для 17 тисяч мешканців Сєвєродонецька, які перебувають у дуже тяжкому становищі», - розповіла голова Луганської ОО Товариства Червоного Хреста України Ольга Кудаєва.

Вона також повідомила, що Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН), Всесвітня продовольча програма (ВПП), Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Міжнародна неурядова організація «Людина в біді» та Міжнародна організація з міграції (МОМ) передали чотири потужних електрогенератори для лікарень Луганської області.