Прес-центр20 квітня 2022, 09:04

Фінансування під 0 % річних від Ощадбанку на підтримку посівної кампанії – програма розширена на середні та великі підприємства

Із 28 березня 2022 року в АТ « Ощадбанк» стартувала програма підтримки агропромислових підприємств (АПК) на проведення комплексу весняно-польових робіт в рамках державних програм підтримки «Доступні кредити 5-7-9 %» та «Державні гарантії на портфельній основі». В рамках програм підприємства АПК можуть отримати фінансування під 0 % річних із забезпеченням у вигляді 80 % державної гарантії.

Наразі будь-який бізнес протягом дії воєнного стану та місяць після його завершення може отримати кредит під 0%. Також збільшено максимальну суму кредиту до 60 млн грн. Водночас, не можуть взяти кредит підприємства, учасником або кінцевим бенефіціаром яких є громадяни держави-агресора або ж особи, які належали до терористичних організацій.

Основні нововведення до Програми «Доступні кредити 5-7-9%» з метою підтримки сільськогосподарських товаровиробників:

Програма розширена на середні підприємства з річним доходом до 50 млн євро (раніше було 20 млн євро) та на великі підприємства з річним доходом більше 50 млн євро, незалежно від кількості працюючих.
Максимальна сума кредиту для всіх суб’єктів підприємництва збільшена з 50 млн грн до 60 млн грн з урахуванням групи пов’язаних компаній.
Процента ставка – 0% річних.
Ціль кредитування: інвестиційний кредит на придбання сільськогосподарської техніки та кредит на поповнення обігових коштів для придбання насіння, добрив та паливно-мастильних матеріалів.
Строк кредиту – 6 місяців.
Термін подачі заявки на участь у програмі – до 31 травня 2022 року.
Розмір кредитної гарантії – 80% від суми кредиту суб’єкта мікро-, малого та середнього підприємництва (крім суб’єктів великого підприємництва).