Прес-центр30 серпня 2021, 16:08

Котигорошки Луганщини поповнили цьогорічну скарбницю досягнень джур

З 17 по 25 серпня 2021 року у Закарпатській області відбувся Всеукраїнський збір активістів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура – Котигорошко» (молодша вікова група). Луганщину представляв рій «Соколята» Чмирівського ліцею Чмирівської сільської ради Старобільського району у складі учнів 3 класу.

За 9 днів таборування Котигорошки пройшли майже дорослий вишкіл. Вони, як і старші джури, кожного ранку вибігали на руханку, шикувалися на ранкове та вечірнє коло, виходили на нічне вартування, брали участь у змаганнях зі стрільби, метання гранати, футболу.

Цікавою для дітей була Теренова гра, туристична смуга перешкод, віртуальна мандрівка на знання історії козацтва «Великий Луг». Рої також виступали у «Ватрі» та навчалися фехтуванню.

Соколятам пощастило відчути плече друга кожного дня у дружній чоті «Єдність» разом з роями з Волині та Київщини.

За підсумками збору Котигорошки Луганщини поповнили цьогорічну скарбницю досягнень джур середньої та старшої вікових груп і посіли – І місце у Віртуальній мандрівці «Великий Луг», ІІІ місце у змаганнях з футболу та були відзначені дипломом за літературно-музичну композицію «Ватра».