Прес-центр7 травня 2019, 17:05

Луганські плавці з інвалідністю привезли 20 медалей зі всеукраїнських змагань

У місті Кам`янське Дніпропетровської області відбувся Кубок України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та зору.

У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів з різних областей.

Луганську область представляли 11 спортсменів: Вікторія Гордієнко, Діана Грачова, Владіслав Кулєшин, Роман Куценко, Анна Мироненко, Денис Михоничев, Альона Мороз, Олександр Нікітченко, Марина Низова, Ганна Поліщук та Денис Скалівенко.

За результатами змагань, представники нашої області завоювали 20 нагород: чотири золота, чотири срібла та 12 бронзових медалей.

Так, Ганна Поліщук стала чемпіонкою на дистанції 100 м вільний стиль; друге місце – дистанція 200 м вільний стиль; бронза –  50 м вільний стиль; бронза –  50 м батерфляй; бронза – 50 м брас. Також вона виконала норматив майстра спорту України.

Анна Міроненко завоювала п’ять нагород: золото на дистанції 200 м вільний стиль; срібло – 50 м батерфляй; срібло –100 м вільний стиль та дві бронзи на дистанціях 50 м брас та 150 м комплексне плавання. Дівчина виконала норматив майстра спорту України.

Марина Низова – срібна призерка на дистанції 200 м вільний стиль; бронзова призерка на дистанціях – 200 м комплексне плавання; 50 м брас; 50 м вільний стиль; 50 м на спині та 100 м вільний стиль. Крім низки нагород, вона виконала норматив кандидата у майстри спорту України.

Владислав Кулєшин став чемпіоном на дистанції 50м брас та успішно виконав норматив майстра спорту України.

Альона Мороз завоювала золото на дистанції 50 м батерфляй та виконала норматив І розряду.

Вікторія Гордієнко – бронзова призерка змагань на  дистанції 50 м на спині. Спортсменка виконала норматив І розряду.

Ще одна бронза у Олександра Нікітченка (50м на спині). Представник області Спортсменка виконав норматив І розряду.

Тренують наших плавців Олексій Ганусенко, Надія Можаєва та Тетяна Воробйова .