Прес-центр14 квітня 2022, 08:04

Ми продовжуємо евакуювати людей навіть при подвійній небезпеці. Займайте місця, поки поїздів і вцілілих автобусів достатньо. Не чекайте до останнього, – Сергій Гайдай про роботу гуманітарних коридорів 14 квітня

За п’ятьма напрямами відбудеться евакуація 14 квітня.

Це Гірська громада, Попасна, Лисичанськ, Рубіжне та Сєвєродонецьк.

«Учора нам «гуманітарні коридори» не відкрили – не було гарантій стосовно безпеки. Але ж сотні людей чекали. Як їх залишити? Тому ми спробували евакуювати звідти, куди можна було доїхати. Вдалося за чотирма напрямками, крім Рубіжного. Іншим маршрутом виїхали жителі Кремінної. Рятуватимемо життя жителів області і сьогодні», – акцентував очільник Луганщини Сергій Гайдай.

Він підкреслив – через те, що в багатьох громадах вже давно відсутнє світло, а разом із тим телебачення і Інтернет, подекуди немає мобільного зв'язку, деякі місцеві жителі дізнаються про безкоштовну евакуацію лише тоді, коли до бомбосховища або віддаленого району поліцейські, рятувальники чи волонтери доставляють гуманітарну допомогу.

«Готових виїхати підвозять до місць зборів на цьому ж транспорті. Або повертаються наступного разу за тими, хто ще вагається, – пояснив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. – Однак часу на роздуми все менше і менше. Прийміть рішення для порятунку дітей, батьків та себе особисто. Доки ще не пізно. Автобуси на вас чекають. Місць і рейсів достатньо для всіх бажаючих. Не чекайте до останнього».

Місця зборів:
- Сєверодонецьк: проспект Хіміків, 28;
- Лисичанськ: ГТВ (РТІ), 40 років Перемоги; вул. Сосюри, 324, ДСНС;
- Попасна: вул. Щербакова, 1а;
- Гірське: вул. Гагаріна, 13а;
- Нижнє: Паркова, 13;
- Рубіжне: вул. Чехова, 11.