Прес-центр2 вересня 2019, 13:09

Оголошення про проведення добору кандидатур членів регіональної комісії з реабілітації в Луганській області від наукових установ, громадських об’єднань

У зв’язку із закінченням терміну прийому документів та відсутністю поданих кандидатур від наукових установ, громадських об’єднань до складу регіональної комісії з реабілітації в Луганській області обласна державна адміністрація оголошує про проведення добору.

Для участі у доборі кандидатур наукові установи, громадські об’єднання подаютьтакі документи:

- заяву наукової установи, громадського об’єднання для участі у доборі кандидатур членів Регіональної комісії з реабілітації в Луганській області за формою, наведеною у додатку 1 до Положення про регіональну комісію з реабілітації в Луганській області, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 04.04.2019 № 276;

- копію статуту (положення) або іншого установчого документа наукової установи, громадського об’єднання;

- копію рішення, прийнятого у порядку, встановленому статутом (положенням) або іншим установчим документом наукової установи, громадського об’єднання, або інший документ, підписаний уповноваженою особою керівного органу наукової установи, громадського об’єднання, із зазначенням кандидатури до складу регіональної комісії від наукової установи, громадського об’єднання;

- лист довільної форми, у якому зазначається інформація про дослідження у сфері історії України ХХ століття та/або діяльність у сфері надання допомоги громадянам з питань, пов’язаних з реабілітацією жертв репресій тоталітарних режимів, які здійснюються (здійснювалися) науковою установою, громадським об’єднанням;

- заяву довільної форми представника наукової установи, громадського об’єднання про згоду на участь у роботі регіональної комісії, у якій зазначаються прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), згода на обробку персональних даних.

Громадські об’єднання, наукові установи, які подають документи для участі у доборі кандидатур, забезпечують достовірність поданих документів та наявність згоди відповідних суб’єктів персональних даних на обробку їх персональних даних.

Прийом документів проводитиметься з 04.09.2019 до 23.09.2019 включно за адресою:м. Сєвєродонецьк, площа Перемоги, буд. 2, каб. 508, з 08:30 до 17:30 (обідня перерва з 12:30 до 13:15).

Особа відповідальна за прийом документів: Шпак Сергій Володимирович (тел. +380505347851, електронна адреса: kulturaloda@loga.gov.ua).

Добір кандидатур членів регіональної комісії з реабілітації в Луганській області від наукових установ, громадських об’єднань здійснюватиметься шляхом проведення жеребкування за адресою: м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, буд. 59 (другий поверх, зал засідань), 03.10.2019.