Прес-центр15 квітня 2022, 07:04

Сергій Гайдай: 24 рази російські війська обстрілювали будинки та інфраструктуру Луганщини минулої доби – дві особи загинули, ще двох поранено

Йдеться про вогонь, відкритий ворогом по житлових кварталах та об’єктах інфраструктури, та аж ніяк не про бойові дії, – пояснив очільник області Сергій Гайдай.

П’ять разів росіяни цілили по домівках кремінян, ще чотири – лисичан.

Знищено та пошкоджено 12 будинків, технічних та промислових споруд.

Встановлено, що дві особи загинули, ще двох поранено. Так, внаслідок артилерійського обстрілу 37-річний житель Кремінної зазнав проникаючого осколкового поранення спини.

«У Рубіжному протягом місяця тривають позиційні вуличні бої. Деякі сумні новини ми отримуємо, лише коли свідку події вдається вирватися із рук загарбників. Вчора стало відомо, що ще у березні місцевий житель зазнав поранень, після чого був вивезений невідомими особами в бік Сватового, втратив багато крові та через дві доби помер», – зазначив Сергій Гайдай.

Він наголосив, що за будь-яку спробу мародерства на території області винні понесуть кримінальну відповідальність. Так, 14 квітня в Сєвєродонецьку при спробі пограбування зачиненого магазину затримано чотирьох місцевих жителів.

Також  в області зафіксовано шість фактів незаконного заволодіння транспортними засобами.