Прес-центр27 квітня 2022, 11:04

Війна війною, а пенсії – вчасно! – мобільні відділення «Укрпошти» працюють на Луганщині

«25-26 квітня пересувні відділення «Укрпошти» знову працювали на Луганщині. Після тривалої перерви, пов’язаної із загрозою життю працівників та отримувачів виплат, нам вдалося доставити пенсії до Золотарівки, Верхньокам’янки, Ниркового, Миколаївки та Врубівки, що на Попаснянщині. 193 стареньких отримали свої «кровні». Сподіваюсь, що тепер вони спокійно переїдуть до безпечних місць та будуть отримувати виплати, не ризикуючи здоров’ям. Загальна сума склала майже 750 тис. гривень», – розповів директор філій АТ «Укрпошта» у Луганській та Донецькій областях Вадим Шестопалов.

Він також пояснив, як пенсіонерам-переселенцям отримати гроші у будь-якому відділенні «Укрпошти».

За його словами, у разі тимчасової зміни фактичного місця проживання одержувачі пенсій можуть отримати належні їм виплати переказом без відкриття рахунку у банку (в АТ «Ощадбанк» або відділенні АТ «Укрпошти») відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2022 р. № 162 «Про особливості виплати та доставки пенсій, грошових допомог на період введення воєнного стану».

Для цього необхідно:

1. Зателефонувати:

• або до контакт-центру Укрпошти за номером телефону 0 800 300 545 та обрати кнопку 2 – розділ «Пенсії, соціальні виплати та субсидії» (усі дзвінки безкоштовні) ;

• або до Пенсійного фонду України за номерами телефонів, які розміщені за посиланням: https://www.facebook.com/100064836671384/posts/322026846635202/

До сервісних центрів Пенсійного фонду можна також звернутися особисто.

Роботу порталу послуг, призупинену з метою захисту інформації при нарахуванні пенсій, вже відновлено.

2. Повідомити про необхідність отримання пенсії за іншою адресою та надати таку інформацію:

• прізвище, ім’я та по батькові одержувача пенсії;

• адресу отримання пенсії до березня 2022 року;

• паспортні дані (серія та номер паспорту);

• номер телефону одержувача пенсії;

• спосіб отримання виплати (на відділення або за домашньою адресою);

• нову адресу доставки: індекс відділення Укрпошти або адресу тимчасового проживання.

Якщо ви поки не визначилися з місцем отримання виплати та бажаєте її отримати на будь-якому автоматизованому відділенні Укрпошти, до якого буде доступ, повідомте про це оператору.

Для осіб, які не мають можливості зняти готівку з банківських карток у банкоматах або відділеннях банку, є можливість скористатися такими сервісами:

• перерахування коштів з картки для отримання готівки у відділенні Укрпошти або з доставкою за адресою проживання за допомогою послуги «З картки додому»

• зняття коштів через POS-термінали у відділеннях Укрпошти.

«Разом з тим, враховуючи тяжку гуманітарну ситуацію у регіоні, АТ «Укрпошта» буде використовувати будь-яку можливість для доставки пенсій на Луганщину», - наголосив Вадим Шестопалов.