Прес-центр8 червня 2021, 10:06

7 червня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з фізики

В області функціонувало 2 пункти проведення ЗНО з фізики у Сєвєродонецьку, де було створено 30 аудиторій.

До проведення тестування залучено 76 педагогічних працівників, які раніше пройшли навчання та інструктаж.

На пунктах були створені комфортні та безпечні умови: в достатній кількості налічувалися захисні та дезінфікуючі засоби, пірометри.

Для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні з фізики зареєструвалось 439 учасників, з них 324 узяли безпосередню участь, що складає 73,8 % від загальної кількості.

Допуск до пункту проведення ЗНО розпочався о 09:50 та продовжувався до 10:50. Під час пропуску медичні працівники проводили термометрію та візуальний огляд учасників на предмет виявлення ознак гострих респіраторних захворювань.

Зовнішнє незалежне оцінювання з фізики розпочалось об 11:00. Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти (07.06.2021, № 102) під час технологічної перерви здійснювався загальний контроль із використанням спеціальних приладів (металодетекторів).

Тест складався з 38 завдань чотирьох форм, на виконання яких учасникам було відведено 180 хвилин.

Результат виконання завдань тесту буде використовуватися під час прийому до закладів вищої освіти.

Окрім того, за бажанням випускника результат виконання завдань тесту може бути зарахований як державна підсумкова атестація з фізики.

Максимальна кількість тестових балів за правильно виконавши всі завдання тесту дорівнює 64 балам.

Результати ЗНО з фізики будуть опубліковані в персональних кабінетах учасників 22 червня 2021 року. Одночасно заклади загальної середньої освіти отримають результати державної підсумкової атестації випускників.

Учасники тестування, які не взяли участь в зовнішньому оцінюванні через об’єктивні причини, можуть протягом 5 днів після тестування (ураховуючи день проведення) подати до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО з фізики, яка відбудеться 8липня.

Нагадуємо, що 10 червня проводиться зовнішнє незалежне оцінювання з біології. Для участі зареєструвалися 2 385 учасників.

Пункти проведення ЗНО з біології створено в Сєвєродонецьку та Старобільську.

Разом з тим, у Сєвєродонецьку розпочали роботу 2 пункти перевірки завдань ЗНО відкритої форми з розгорнутою відповіддю з математики та української мови і літератури.

Для цього залучено 150 педагогічних працівників, які мають достатній педагогічний досвід та зможуть забезпечити якісну перевірку відкритої форми завдань ЗНО.