Архів новин

11 июля 2020

Сергій Гайдай став першим пасажиром подовженого залізничного маршруту «Київ – Попасна»

11 липня вперше за шість років війни фірмовий поїзд 020ДП дістався станції Попасна. Очільник області разом із журналістами стали першими пасажирами, які з комфортом проїхали маршрутом «Лисичанськ - Попасна».
Останні шість років тут курсував лише приміський потяг. А щоб дістатися столиці попаснянам необхідно було дві годити їхати дизелем, а потім ще дві години чекати ту ж саму «двадцятку» на вокзалі у м. Лисичанську.
Відсьогодні цієї проблеми більше не існує.
«На переговори щодо подовження маршруту знадобилось десь три місяці.

Сергій Гайдай: 50 бійців Нацгвардії та Нацполіції почали розбирати згарища, гроші на компенсації погорільцям мають виділити у понеділок

Співробітники Національної поліції та бійці Нацгвардії, всього близько 50 осіб, почали розбирати завали та згарища у с. Смолянинове, - про це повідомив голова Луганської обласної державної адміністрації керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай.

За його словами, аби швидко розібрати руїну, яка нагадує людям про трагедію, необхідно  щонайменше 20 людей на кожний постраждалий будинок.

Водночас, продовжується актування домогосподарств, які згоріли, для отримання компенсацій від держави.

Завершити підготовку документів повинні у неділю.

За минулу добу нових випадків захворювання на COVID-19 в області не зафіксовано. Одна особа одужала

За весь час досліджень на Луганщині це захворювання лабораторно підтверджене у 94 осіб.

З них одужали – 74; лікуються – 20 (11 – на стаціонарі: 3 – у КНП «Старобільське районне територіальне медичне об’єднання», 4 – КНП «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня», 4 – КНП «Рубіжанська центральна міська лікарня»; 9 – амбулаторно).

Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, – 6,67 %.

Глава держави підписав закон щодо можливості вступу до українських вишів жителів тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму без ЗНО

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей» № 744-ІХ, який Верховна Рада ухвалила третього липня 2020 року.

Внесення змін до законодавства про вищу освіту ініціював Глава держави.