![](/sites/all/themes/tiun/img/loga_logo.png)
Гаряча лінія облдержадміністрації
063-306-48-50
066-833-68-31
056-720-70-94
Оперативний черговий облдежадміністрації
095-910-19-20
Гаряча лінія з гуманітарних питань
0800-332-475
"Чотири рази окупанти поцілили з реактивних систем залпового вогню по Невському та Макіївці. Ворог також бив по цих селах зі ствольної артилерії та здійснював скиди з безпілотників", - зазначив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.
Поблизу Макіївки противник штурмував наші позиції за підтримки авіації. Оборону українського війська росіяни намагалися прорвати біля Стельмахівки, Невського та у Білогорівці.
Загони так званої "юнармії" з Біловодського району у липні були запрошені на військово-патріотичні збори у московську область.
По завершенні інтенсивних тренувань російські військові приймали у юнаків з окупованої Луганщини екзамени. Необхідно було продемонструвати навички у вогневій підготовці, управлінні БпЛА та тактичній медицині. Підготовка та відбір до армії агресора проводяться з дитинства.
Понад два роки Привілля і Новодружеськ, що поряд з Лисичанськом, знеструмлені. Окупанти там нічого не лагодять. Відсутнє у цих містах і централізоване водопостачання. Воду низької якості туди доставляють на тракторі. Підвезення - нерегулярні. Запасаються ті, хто першим встиг набрати. Під час літньої спеки ця проблема тільки посилилася.