Архів новин

10 июля 2024

Артем Лисогор про ситуацію на Луганщині – 10 липня, ранок (відео)

Артем Лисогор про ситуацію на Луганщині – 10 липня, ранок:

-    ситуація з централізованим водопостачанням є критичною в усіх окупованих два роки тому населених пунктах, розташованих поблизу лінії бойового зіткнення. Найгірша обстановка із цим – в Лисичанську. Там виникають проблеми навіть з підвезенням води населенню;

-    Макіївка, Стельмахівка, Білогорівка, Невське та Куземівка – під постійним вогнем ворога;

-    46 осіб залишаються в прифронтових деокупованих селах;

-    учора туди доставили ліки, продуктові набори та замовлене місцевими жителями паливо.

У прифронтовому Невському зруйновано ще два будинки, в Сєвєродонецьку окупанти пропонують нелегальний інтернет – за 7 тисяч рублів завантажуватимуться текстові повідомлення, у зруйнованій Попасній росіяни не відкриватимуть магазинів – працює автолавка

«Два знищені росіянами учора домоволодіння були розташовані неподалік одне від одного. Ворожий обстріл Невського стався близько 19:00. Житлові будинки зруйновано, – повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Увага! Роз’яснення!

Луганською ОВА та місцевими військовими адміністраціями регіону поширена анкета щодо збору інформації про неушкоджене житло на тимчасово окупованих територіях Луганської області.

Звертаємо Вашу увагу, що зазначена гугл-форма не є заявою і не надає підстав на отримання грошової компенсації власниками такого житла.

Особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, забезпечуються пільговим санаторно-курортним лікуванням або можуть отримати компенсацію

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян та виплати їм компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 04.02.2023 № 120).

У Полтаві 12 липня роз’яснюватимуть питання пенсійного забезпечення

12 липня фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області проведуть прийом внутрішньо переміщених осіб з нашого регіону, які тимчасово мешкають у Полтаві. 

Звернутися за вирішенням пенсійних питань можна буде з 9:00 до 15:00 до хабу Лисичанської громади.

Адреса: м. Полтава, вул. Пушкіна, буд. 115, каб. 16.

Наші Аліса Мєшкова і Діана Шевченко - чемпіонки Європи серед юніорів у синхронних стрибках з вишки

Луганські дівчата повторили свій минулорічний успіх і принесли збірній Україні першу золоту нагороду на цих змаганнях.

За свій виступ вони набрали 253.44 бали.

Нагадаємо, що європейська першість зі стрибків у воду серед юніорів триватиме у Польщі до 14 липня.

Опитування для жителів Луганщини, житло яких залишилося неушкодженим під час військової агресії рф

На виконання рішення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань захисту майнових та немайнових прав внутрішньо переміщених та інших осіб, постраждалих внаслідок збройної агресії рф проти України, від 14 червня 2024 року, Луганською обласною військовою адміністрацією офіційно запроваджується збір інформації про вціліле житло в Луганській області, власники якого бажають отримати компенсацію за умови юридично оформленої відмови від права власності на нього на користь держави Україна у разі потенційної появи такої можливості та наявності необхідних фінансових ресурсів.