"Погодилися виїхати з прифронтової Макіївки 69-річні чоловік та жінка. Наразі вони перебувають у безпечному місці на Донеччині, звідки планують поїхати до родичів на Черкащину. Красноріченська військова адміністрація супроводжує евакуйованих, допомагаючи у вирішенні поточних питань", - поінформував Артем Лисогор, очільник Луганщини.
Він зазначив, що безпекова ситуація навколо розташованих поряд з лінією бойового зіткнення сіл залишається напруженою - населені пункти щодня обстрілюють росіяни. Тому місцевим краще своєчасно евакуюватися, допоки це можливо.