Очільник Луганщини Артем Лисогор у режимі онлайн долучився до брифінгу щодо подолання енергетичних викликів в країні.
Як зазначив виконавчий секретар Президії Конгресу місцевих та регіональних влад, заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба, разом із представниками влади сьогодні над цим питанням працюють наші міжнародні партнери, які активно сприяють підтримці та відновленню енергетики України. Іноземна спільнота продовжує дієві кроки для подолання наслідків російських атак і сприяє відновленню енергосистеми України.
«Прифронтові Невське та Макіївка перебувають під щільним вогнем росіян. За останню добу ворог застосовував там 95 безпілотників, авіацію, артилерію. Наслідки для Невського – ще два пошкоджених будинки», – поінформував начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.
Зокрема, 116 хлопців та юнаків вже відпочили у ЛОК «Дружба» с. Долина Івано-Франківської області.
П’ятеро – у таборі для ВПО «Наша оселя» с. Шубків Рівненської області. Ще двоє – у таборі «Лімниця», що на Івано-Франківщині.
Одна дитина загиблого Захисника України та двоє дітей учасників бойових дій оздоровилися у МДЦ «Артек» на Закарпатті. На кінець серпня в «Артеці» планується відпочинок ще однієї дитини полеглого Героя.
Дві дитини побували у ДЗ «Дитячий спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій «Косів» в червні 2024 року.
Якщо ви володієте інформацією, яка може допомогти слідчим ГУНП в Луганській області у проведенні досудового розслідування у кримінальних провадженнях за фактами зникнення безвісти громадян, незаконного позбавлення волі, загибелі або поранення осіб на території Луганщини, цілодобово звертайтеся до Центру з розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, СУ ГУНП в Луганській області за номером телефону 099-774-52-23 або за адресою: м. Дніпро, вул. Філософська, 39-А, кабінет 410.
Відтепер сервіс у Дії доступний для всіх українців, чиє житло було пошкоджене чи знищене, зокрема для тих, у кого:
- право власності не зареєстроване в Реєстрі речових прав; - немає акту про пошкоджене майно від місцевої влади й не подавались на програму єВідновлення; - оселя на тимчасово окупованих територіях або в зоні бойових дій.
Раніше для подання заяви потрібно було зареєструвати майно в ДРРП та мати Акт комісійного обстеження в Реєстрі пошкодженого та знищеного майна.