Прес-центр17 березня 2024, 08:03

«Долг перед родиной» навчатимуть сплачувати з дитинства у кадетському корпусі слідчого комітету рф в «лнр», якість води на Новопсковщині гірша за технічну, під ворожі обстріли потрапили Невське, Макіївка, Новолюбівка

«Якщо брати до уваги смугу нашої відповідальності, то учора росіяни зосередили атакуючі зусилля виключно на Білогорівці – цей наступ відбили українські захисники. На інших напрямках бойових зіткнень не зафіксованою Авіацію противник застосував по Новоєгорівці. Понад 70 разів відкривався вогонь по звільнених населених пунктах – Невському, Макіївці, Новолюбівці», – повідомив Артем Лисогор, очільник Луганщини.

Рішення про створення Луганського кадетського корпусу слідчого комітету рф вже схвалено урядом окупантів. Намагатимуться встигнути до початку нового року.

Туди відбиратимуть юнаків та дівчат, схильних до дії російської пропаганди. Як зазначають у так званій «лнр», зокрема, навчатимуть дітей правильно розуміти таке поняття, як «долг перед родиной».

Новопсковську громаду окупували у перші дні війни. Там вціліла майже вся критична інфраструктура. Але навіть із нею не можуть впоратися місцеві колаборанти та загарбники. Якість води там – на вкрай низькому рівні. Її не рекомендують використовувати навіть як технічну. Населення вимушено, здебільшого, вживати воду зі свердловин, в кого вони є.