Архів новин

27 марта 2024

Зараз спільне завдання – дати всі можливості, щоб у Сумській області були робочі місця, працював соціальний захист – звернення Президента України

Дорогі українці, українки!

Сьогодні – Сумщина. З командою весь день тут. Спочатку – наші військові. Відвідав наших хлопців, які лікуються після поранень. Відзначив державними нагородами. Велика вдячність, низький уклін лікарям, усім медичним сестричкам, кожному, хто допомагає відновлюватися після поранень.

У четвер в Харкові можна буде звернутися до юриста

28 березня в Нижньодуванському хабі в м. Харків консультуватиме юрист Данської ради у справах біженців.

Якщо ви маєте питання юридичного характеру, звертайтеся з 10:00 до 13:00.

Адреса: м. Харків, вул. Данилевського, 38.

Вісім "мавіків" вже прямують на фронт - їх передано Сєвєродонецькою громадою

"Кожен такий квадрокоптер - це врятовані життя українських бійців. Наші аеророзвідники своєчасно попереджають про нові спроби росіян до штурму, завдають пошкоджень техніці  ворога, а особовому складу окупантів - значних втрат, - запевнив очільник Луганщини Артем Лисогор. - Передані Сєвєродонецькою громадою вісім Mavic 3T можуть виконувати завдання і вночі, що дуже важливо у боротьбі з підступним противником. Техніка вже прямує на фронт".

Школяра з Сєвєродонецька відзначено дипломом ІІІ ступеня на всеукраїнській олімпіаді з хімії

Це – Іван Кривошея, учень 11-го класу хіміко-біологічного профілю багатопрофільного ліцею міста Сєвєродонецька.

Підготувала хлопця Лілія Мішина.

ІV етап всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії відбувся протягом 22-27 березня у Чернівцях.

Перша група демінерів з числа ВПО з Луганщини проходить практичне навчання на полігоні The HALO Trust у Харківській області

Зустрітись із Регіональним операційним менеджером Східного регіону The HALO Trust в Україні Стівом Уоллісом, щоб визначитись із подальшою співпрацею та ознайомитись із процесом підготовки цивільних громадян до участі у розмінуванні територій, прибув до Харківщини перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Олексій Смирнов. 

В рамках робочої поїздки він відвідав учбовий центр та ремонтну базу для техніки The HALO Trust.

У хабі Попаснянської громади в Харкові в четвер приймуть пенсійники Луганщини

28 березня наші ВПО зможуть звернутися до представника ГУ ПФУ в Луганській області з 10:00 по 15:00.

Адреса: м. Харків, майдан Конституції, буд. 1, під. 5.

Які послуги реабілітації безкоштовно надаються ветеранам та ветеранкам

Зокрема, йдеться про медзаклади, у яких є договір із НСЗУ, де застосовуються виключно доказові методи реабілітації.

Відновленням функціональних можливостей пацієнта займаються фахівці з реабілітації у сфері охорони здоров’я: лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, терапевти мови й мовлення, протезисти-ортезисти, психотерапевти та ін. Для проходження реабілітації необхідне направлення від сімейного або лікуючого лікаря.

Ветерани можуть отримати безоплатно такі послуги:

- реабілітаційне обстеження;

Прозорість та підзвітність: держслужбовці вивчали особливості проведення державних закупівель під час воєнного стану

Підвищення довіри громадян до влади через відкритість державних послуг та боротьба з корупцією у ключових функціях держаного управління – мета ініціативи Президента України «Прозорість та підзвітність». 

Хабом у Броварах буде проведено видачу допомоги в Бориспільському районі

Гуманітарний осередок при Сватівській громаді здійснить видачу продуктових та інших товарів зареєстрованим у хабі ВПО.

Звертайтеся до будівлі сільської ради у с. Гора 28 березня з 11:00 до 14:00.  

Переселенцям надаватимуть пледи, набори посуду, матраци, подушки, постільну білизну, термоси, світильники.

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр вже не раз відроджується з попелу. Він був створений на початку Другої Світової війни, пережив німецьку окупацію, вистоїть і під час російської. 

 

Після захоплення Луганська, колектив театру відновив свою діяльність «з нуля» у Сєвєродонецьку. В рік ставили до трьох сотень вистав, зберегли свого глядача попри початок військових дій. 

А вже у 2022 році будівлю театру було знищено прицільним танковим вистрілом. Вона і досі стоїть руїною, як нагадування усьому світу про справжнє відношення росіян до культури та людських цінностей.

Наразі театральний колектив області продовжує свій творчий шлях у Сумах. Ставить прем’єри, гастролює для військових у частинах і шпиталях, прославляє Луганщину закордоном. 

У Сорокиному масово роздають повістки, стверджуючи, що поки ще не на війну; у школі на території «лнр» під час пропагандистського уроку дітей ставлять на коліна; у Невському зафіксовано руйнування ще одного домогосподарства

«З усіх наявних видів озброєння вели вогонь окупанти в зоні нашої відповідальності. Як і попередньої доби, основні атакуючі дії противника були зосереджені на Білогорівському напрямку. Штурми проводилися із застосуванням авіації та артилерії різних калібрів.