Прес-центр1 березня 2024, 08:03

Із двох шахт Довжанська вивозять обладнання, у Сєвєродонецьку через нестачу населення штучно розширюють списки для голосування, жителі звільнених Макіївки та Греківки одержали засоби гігієни, ліки, продукти

Протягом 29 лютого росіяни декілька разів спробували штурмувати позиції наших військ у Білогорівці.

Завдали авіаційних ударів по Надії, Білогорівці, Новоєгорівці.

Попри те, що ворог відкривав вогонь у бік Невського та навколишніх сіл, туди вдалося привезти допомогу.

Як відзначив начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор, із підвезенням та роздачою необхідного для місцевих жителів допомогли луганські поліцейські і представники селищної військової адміністрації.

«Так, безпосередньо до Невського доставлено набори продуктів. До сусідніх Макіївки та Греківки – продукти, хліб, засоби гігієни та інші речі, надані благодійниками. Красноріченською амбулаторією у ці два населені пункти передані набори медикаментів. В людей спитали про евакуацію і зібрали запити на найнеобхідніше», – повідомив Артем Лисогор.

На двох вугледобувних підприємствах Довжанська демонтують обладнання. Це шахти «Червоний партизан» та «Довжанська капітальна». Все, що змогли вирізати на вказівкою нових інвесторів, вивозять на територію рф. На одному з об’єктів гірників вже попередили про майбутні довготривалі відпустки.

Нагадаємо, що згідно із рішенням так званого «уряду лнр», шахти вони передають за безцінь і без конкурентних торгів. Тобто, самі обирають, кому доручити нищити промисловість.

Під час побудинкового обходу у Сєвєродонецьку виявилося, що людей в місті значно менше, ніж кількість замовлених бюлетенів для перевиборів путіна. Їх, до речі, вже надрукували в Луганську.

Тому окупаційна влада міста вирішила штучно розширити списки для голосування. Тобто, голоси мають віддати всі, кого забажають включити до реєстру виборців місцеві колаборанти.