Прес-центр26 березня 2024, 15:03

Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримали вже 16 роботодавців Луганщини

Луганський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців щодо одержання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

Із 1 січня вже 16 роботодавців області отримали позитивне рішення.

За видами економічної діяльності переселенців працевлаштовано у сферах:
- транспорт, складське господарство, поштова та кур'єрська діяльність;
- переробна промисловість;
- оптова та роздрібна торгівля; 
- ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів;
- надання інших видів послуг;
- професійна, наукова та технічна діяльність;
- тимчасове розміщування й організація харчування;
- будівництво.

Слід зазначити, що з 1 січня збільшився розмір компенсацій за програмою працевлаштування ВПО під час воєнного стану. Зараз він становить 7 100 гривень на місяць, а з квітня компенсація становитиме 8 000 гривень на місяць. 

Також збільшено тривалість виплати такої допомоги – з двох до трьох місяців, а за працевлаштування ВПО, які мають інвалідність, роботодавець зможе отримувати компенсацію шість місяців.

Детальніше про компенсацію витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування ВПО за посиланням: http://surl.li/bthud

Звертайтеся до фахівців центру зайнятості за номерами «гарячих ліній» 098-875-48-95, 099-491-20-86 або пройдіть за посиланнями: для мешканців Луганщини: http://surl.li/invaz для роботодавців та підприємців Луганщини: http://surl.li/ioarc