Прес-центр3 березня 2024, 09:03

Спортсмени Луганщини відзначилися низкою нагород на чемпіонаті України з пауерліфтингу

У Коломиї завершилася національна першість з пауерліфтингу.

Луганщину на змаганнях представили Наталія Череменко, Ганна Кадацька, Микола Бараннік, Олександр Лужбін, Володимир Дубовой та Ілля Глущенко.

Так, Наталія Череменко стала переможницею в усіх видах змагань, де брала участь.

Спортсменка посіла перші місця на чемпіонаті України з пауерліфтингу (екіп) у ваговій категорій до 57 кг з результатом 377,5 кг, чемпіонаті України з класичного жиму лежачи у ваговій категорії до 52 кг з результатом 82,5 кг, чемпіонаті України з жиму лежачи (екіп) у ваговій категорії до 52 кг з результатом 110 кг. Також Наталія стала другою в абсолютній першості.

Ганна Кадацька виборола срібло у змаганнях з класичного жиму лежачи у ваговій категорії до 63 кг з результатом 102,5 кг та стала другою в абсолютній першості.

Микола Бараннік на чемпіонаті України з пауерліфтингу серед дорослих у ваговій категорії 83 кг піднявся на загальну другу сходинку зі здобутком 890 кг.

Володимир Дубовой виборов малу бронзу у присіді у ваговій категорії 93 кг.

Олександр Лужбін став переможцем серед юніорів у ваговій категорії до 73 кг з загальним результатом в 737,5 кг.

Ілля Глущенко, який брав участь у змаганнях з класичного жиму лежачи серед юніорів у ваговій категорії до 66 кг, посів п'яте місце з результатом 105 кг.