Прес-центр17 березня 2024, 11:03

У хабі в Житомирі приймає адміністратор ЦНАПу

Адреса: м. Житомир, вул. Чуднівська, буд. 105 (гуманітарний хаб Білокуракинської селищної ВА). 

Часи роботи: понеділок - п`ятниця: з 10:00 до 15:00. 

Телефон: +38 095 391 27 11. 

cnapbelokurakino@meta.ua

Спеціаліст ЦНАПу Білокуракинської громади надає наступні послуги:

1. Послуги з надання субсидії для використання витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. 
2. Послуги з призначення пільги на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу. 
3. Послуги з надання пільг на оплату ЖКП. 
4. Подання інформаційного повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно через портал Дія. 
5. Реєстрація місця проживання.
6. Реєстрація місця проживання дитини до 14 років. 
7. Зняття із задекларованого/ зареєстрованого місця проживання. 
8. Видача витягу з реєстру територіальної громади. 
9. Видача витягу про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб.
10. Встановлення статусу учасника бойових дій, видача посвідчення. 
11. Позбавлення статусу учасника бойових дій за заявою такої особи. 
12. Призначення одноразової грошової допомоги у разі інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії рф у Донецькій та Луганській областях, здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф проти України та/або іншої країни проти України, бойових дій та збройного конфлікту.  
13. Видача нового посвідчення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни, члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, постраждалого учасника Революції Гідності замість непридатного/втраченого та у разі зміни персональних даних. 
14. Призначення одноразової грошової допомоги членам сім’ї, батькам та утриманцям волонтера, загиблого (померлого) внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії рф у Донецькій та Луганській областях, здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф проти України та/або іншої країни проти України, бойових дій та збройного конфлікту. 
15. Призначення одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності деяких категорій осіб відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
16. Встановлення факту одержання ушкоджень здоров’я від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння на території проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії рф у Донецькій та Луганській областях та заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф проти України. 
17. Надання відомостей з Єдиного державного реєстру ветеранів війни.
18. Встановлення статусу члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни та члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, видача посвідчення/довідки, продовження строку дії посвідчення (вклеювання бланка-вкладки). 
19. Встановлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни, видача посвідчення/довідки, продовження строку дії посвідчення (вклеювання бланка-вкладки).
20. Встановлення статусу постраждалого учасника Революції Гідності, видача посвідчення. 
21. Вклеювання бланка-вкладки до посвідчення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни II і III групи з числа учасників бойових дій у період Другої світової війни, яким виповнилося 85 років і більше. 
22. Встановлення статусу учасника війни, видача посвідчення. 
23. Позбавлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни, члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України за заявою такої особи. 
24. Безоплатне поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни. 
25. Безоплатне спорудження надгробку на могилі померлої (загиблої) особи, яка має особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною за встановленим зразком. 
26. Встановлення факту безпосередньої участі у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф проти України.