Прес-центр28 липня 2020, 16:07

У сєвєродонецьких та лисичанських школах створюється безбар’єрне середовище

Заступник голови облдержадміністрації Катерина Безгинська та Урядовий уповноважений з прав осіб з інвалідністю Тетяна Баранцова відвідали навчальні заклади області. Вони завітали до ЗОШ № 5, 10, 13 у Сєвєродонецьку та ЗОШ № 14 у Лисичанську, на яких виконуються будівельні роботи у рамках реалізації проекту «Великого будівництва».

У навчальних закладах вони ознайомилися із забезпеченням умов доступності учнів, які є особами з інвалідністю.

У школі № 14 м. Лисичанська у 2019-2020 навчальному році навчалося 24 учня з інвалідністю. У закладі ведуться будівельні роботи з облаштування пандуса. Також на першому поверсі, встановлено внутрішній санвузол, що адаптований для потреб осіб з інвалідністю.

У ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 міста Сєвєродонецька у 2019-2020 навчальному році навчалося 10 учнів з інвалідністю, у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 Сєвєродонецька – 2 учні, у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13 Сєвєродонецька – 4 учні. На теперішній час у зазначених навчальних закладах відсутня можливість безбар’єрного доступу учнів з інвалідністю на перший поверх будівлі. Для вирішення цього питання проектною документацією передбачено виконання заходів з будівництва пандусів та улаштуванню спеціальних підйомників. Виконання цих робіт заплановано виконати до кінця 2020 року.