Прес-центр18 березня 2024, 08:03

У Сєвєродонецьку чотириденне дострокове голосування тривало тиждень, в «лнр» не дотягнули 9,5 % до рекордної явки, інтенсивність вогню на фронті дещо спала

«Більшість наземних атак ворога відбулася на Куп’янському напрямку. Противник не припиняє вогневу підтримку, обстрілюючи наші населені пункти. Хоча інтенсивність вогню, у порівнянні із попередньою добою, дещо спала – зафіксовано близько 50 спроб обстрілів із різних видів озброєння. Постраждали Білогорівка, Макіївка, Невське, Новолюбівка», – поінформував начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Сєвєродонецьк та інші прифронтові міста заздалегідь увійшли до переліку населених пунктів, де окупанти, через безпекову ситуацію і, відповідно, неможливість відкрити стаціонарні виборчі дільниці, мали організувати дострокове голосування – із понеділка по четвер.

Задля цього вони здійснювали поквартирний обхід, а також збирали голоси на вулиці.

Підсумковий результат їх не влаштував і вони подовжили графік роботи своїх стихійних виборчих дільниць ще на три дні – до вечора неділі. Запасу бюлетенів вистачило.

Загалом слід зазначити, що попри заяви так званої «цик лнр» стосовно роботи осередків для голосування у посиленому режимі, до рекордної явки луганські колаборанти дотягнути не змогли.

Результат, на який «необхідно усім рівнятися», зафіксовано у чечні – 96,46 %. В «лнр» явка нижче майже на 9,5 %. Десь недопрацювали.