Прес-центр8 березня 2024, 08:03

В окупованому Сорокиному пенсійний фонд приймає годину на день, в декількох районах «лнр» затримують чоловіків призовного віку, жителям Невського та Новолюбівки роздали тижневий запас хліба

«Хочу зазначити, що протягом усієї зими мешканці прифронтових сіл щотижня, а іноді й частіше, забезпечувалися усім необхідним. Попри небезпеку й негоду, співробітники Красноріченської військової адміністрації або поліцейські обов’язково доправляли хліб, продукти та інші речі. Кожен гуманітарний вантаж, що планувався, був доставлений і розданий людям. За перші дні березня здійснено вже чотири вояжі до звільнених населених пунктів. Так, учора туди привезли ще одну партію хліба – на цей раз жителям Новолюбівки та Невського», – поінформував Артем Лисогор, очільник Луганщини.

Штурми з боку росіян були спрямовані на Білогорівку.

Обстрілів також зазнали Невське та Макіївка.

Значні проблеми з оформленням пенсій спостерігаються в окупованому Сорокиному.

Місцеве населення вже не знає, чи є сенс ставати в чергу до пенсійного фонду, якщо спеціалісти цієї установи приймають лише одну годину на добу. Всі, хто не встиг, формують чергу на наступний день.

У так званій «лнр» достроковим є не тільки голосування за провладного кандидата в президенти рф, а й примусова мобілізація.

Тож, готуватися до неї окупанти почали ще до завершення голосування. В декількох районах захопленої Луганщини вже затримують чоловіків призовного віку. Такий наказ надано місцевим правоохоронцям.