Прес-центр2 липня 2021, 12:07

Луганщина зайняла перше місце в Україні за темпами погашення заборгованості

Заступник голови облдержадміністрації Наталія Романенко взяла участь в урядовій онлайн-засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань заборгованості із заробітної плати під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Під час наради було озвучено, що за сумою погашення заборгованості станом на 1 червня серед 24 областей Луганщина зайняла перше місце, в порівнянні з відповідним періодом попереднього року, коли Луганщина займала передостаннє місце.

В області проводиться постійна робота щодо погашення заборгованості із заробітної плати, що призводить до зменшення суми боргів. Зокрема, впродовж квітня-травня 2021 року загальна сума боргу зменшена на 96,5 млн грн.

Неодноразові звернення облдержадміністрації до Уряду України та конструктивна співпраця з міністерством енергетики України пришвидшили виділення коштів за бюджетною програмою «Реструктуризація вугільної галузі» по ДП «Первомайськвугілля» та ПАТ «Лисичанськвугілля». Крім того, заборгованість працівникам бюджетних установ в області відсутня.