Прес-центр27 липня 2021, 14:07

Розпочинається проєкт для підприємців Сєвєродонецька

Благодійна організація «БФ «Реалізації ідей» в рамках проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що фінансується ЄС та урядом ФРН і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, при підтримці ВЦА м. Сєвєродонецьк оголошує про початок проєкту з підтримки підприємців міста та його територіальної громади.

Метою проєкту є підвищення спроможності ведення бізнесу та його конкурентоздатності, подолання наслідків пандемії COVID-19.
Спеціально для підприємців організатори підготували серію навчальних тренінгів, індивідуальних консультацій та менторську підтримку за програмою «COVID19. Бізнес. Діємо в нових умовах».
Запрошуються усі бажаючі підприємці Сєвєродонецької  громади на презентацію проєкту, де організатори розкажуть про його цілі, задачі, можливості та поділяться планами щодо підтримки та розвитку підприємництва в нашому регіоні.
Презентація відбудеться 30 липня о 14:00 в приміщенні Кризового медіа центру «Сіверський Донець» за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т Центральний, 54.
В презентації також прийматимуть участь представники компанії GIZ та керівництво військово-цивільної адміністрації м. Сєвєродонецьк.
Захід проводитиметься у форматі офлайн (з дотриманням карантинних вимог) та онлайн форматі, з трансляцією заходу в прямому ефірі в соц. мережі Фейсбук, на сторінці БО "БФ Реалізації ідей" https://www.facebook.com/IdeasfundNGO.
Участь безкоштовна.

З усіх питаннь можна звертатись до організаторів за тел.:
(066) 045 96 16;
Агафонова Олена Олексіївна.

Реєстрація на участь в презентації за посиланням:

https://forms.gle/fXcNixb9LeL1CQet7

Проєкт «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.