Архів новин

01 декабря 2022

ПРООН продовжує підтримувати Луганщину

Сергій Гайдай зустрівся з в.о. Постійного представника ПРООН в Україні Яко Сільє. Обговорили поточну ситуацію в області, зокрема на звільнених територіях, які нині в складному положенні - вони тільки-но повертаються до життя після місяців в окупації. Проте села досі знаходяться під постійними обстрілами росіян.

Пан Сільє запевнив, що ПРООН продовжуватиме підтримувати Луганщину, як це було останні вісім років.
 

«Важко, але варто»

До Дня Збройних Сил України, що відзначатиметься 6 грудня, Міноборони підготувало фотопроєкт «Важко, але варто».

За листопад 1500 переселенців з Луганщини отримали гуманітарну допомогу в Рівному

Крім продуктових наборів у гуманітарному хабі Кремінської міської військової адміністрації у м. Рівне видають одяг, дитячі підгузки, засоби гігієни тощо.

Всього за останній місяць хабом було видано близько 1500 продуктових наборів.

Також на базі Рівненського волонтерського хабу щоденно з 11:00 до 14:00 відбувається особистий прийом громадян спеціалістами військової адміністрації, представниками комунальних установ громади. Тут переселенці можуть отримати психологічну допомогу, юридичні консультації, з питань соціальних та адміністративних послуг тощо.

Луганські стрибуни у воду здобули нагороди всеукраїнської першості

У столиці завершився чемпіонат України зі стрибків у воду серед вікових груп С, D, Е.

До змагань долучились представники Луганщини, які за результатами п'яти днів вибороли низку нагород.

Так, Іван Косинський з результатом 110.65 став третім у змаганнях серед хлопців у групі Е.

Протидіяти насильству може кожен. Не залишайтесь байдужими і телефонуйте на «1547»

Повномасштабне вторгнення росії призвело до сплеску насильства - фізичного та психологічного. У зоні проведення бойових дій фіксують інформацію про численні випадки порушення прав і свобод людей, інциденти трапляються також і у відносно безпечних областях.

Для оперативного отримання консультацій, підтримки та допомоги функціонує урядова «гаряча лінія» 15-47.

У Києві працює гуманітарний штаб Лисичанської громади

Стаціонарний пункт накопичення і видачі гуманітарної допомоги № 5 в м. Київ гуманітарного штабу Лисичанської міської військової адміністрації відкрито за адресою вул. М. Ушакова, 8-А, 1-й поверх.

Важливо, що звернутися туди можуть лише ті ВПО з Луганської області, які під час заповнення google форми обрали саме цей пункт для отримання гуманітарної допомоги.

Графік роботи: понеділок – четвер з 9:00 до 17:00, п'ятниця з 9:00 до 15:00.

Більше ніж 6 тисяч продуктових наборів видано переселенцям в Кремінському хабі у Дніпрі

Чергову допомогу у вигляді харчових наборів отримали внутрішньо переміщені особи у Кремінському хабі, який знаходиться в місті Дніпро.

Також на базі хабу приймає юрист благодійного фонду «Право на захист». Всі бажаючі мають змогу безкоштовно проконсультуватися з фахівцем.

Слід зазначити, що від початку роботи Кремінський хаб у Дніпрі видав переселенцям понад 6000 продуктових наборів (безпосередньо в хабі та через відправлення поштою).

Як визначити розмір житлової субсидії

Житлові субсидії призначаються за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги в межах соціальної норми і розміром обов’язкового відсотка платежу, установленого відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 р. № 1156 «Про новий розмір витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива у разі надання житлової субсидії».