Архів новин

01 ноября 2023

"Залізні люди" - на платформі Покровської залізниці відбулося спецпогашення марки, присвяченої залізничникам

"Українські залізничники стали надійним тилом для всіх нас. По-справжньому «залізні люди» з перших днів повномасштабного вторгнення злагоджено виконували свою роботу, підтримували та заспокоювали пасажирів, не боялися вирушати в рейс під обстрілами, доставляли необхідну допомогу, швидко і професійно евакуйовували людей", - зазначив очільник Луганщини Артем Лисогор. Саме з цього Покровського вокзалу врятувалися десятки тисяч луганчан. Тому символічно, що на платформі Покровської залізниці відбулося спецпогашення.

До Невського, Новолюбівки, Греківки, Макіївки доставили свіжий хліб

У звільнених населених пунктах Луганщини, незважаючи на небезпеку, ще залишаються мешкати громадяни.

Кожного тижня поліцейські прориваються до жителів Невського, Макіївки, Греківки, Новолюбівки, аби доставити найнеобхідніше.

Сьогодні це був хліб від Красноріченської територіальної громади.

Під час відвідування звільнених сіл вдалося розгорнути систему супутникового зв’язку Starlink, щоб у місцевих була можливість поспілкуватися з рідними.
 

У хабах Кремінської громади в Рівному, Києві та Дніпрі нашим ВПО надали близько 400 рюкзачків і теплих речей від благодійників

У цих хабах триває видача допомоги від благодійного фонду «Клуб Добродіїв», орієнтована на родини-ВПО з Луганщини, в яких виховуються діти до 17 років.

Минулого тижня у Рівному, Києві та Дніпрі завдяки співпраці з благодійниками видано майже 200 продуктових наборів та близько 400 рюкзачків і теплих речей.

У столиці також надавали продукти, консультували терапевт, педіатр, фахівець із відновлення та започаткування бізнесу, психологи.

Втратили паспорт за кордоном: що робити

Процедура звернення до уповноважених органів унаслідок викрадення паспорта - однакова в більшості країн.

Як і в Україні, так і за кордоном необхідно негайно звернутись до найближчого відділення поліції. Там скласти заяву про втрату паспортного документа.

Після прийому заяви правоохоронці мають видати копію протоколу або довідку про тимчасову відсутність закордонного паспорта.

Уже із цією довідкою необхідно звернутися до найближчої дипломатичної чи консульської установи України для оформлення нового закордонного паспорта.

Спортсменка з Луганщини виступить на міжнародному турнірі зі стрибків у воду

Із 2 по 5 листопада у німецькому місті Аахен відбудеться X Міжнародний Кубок зі стрибків у воду «Ulla-Klinger»

110 спортсменів з 14 клубів і національних команд 9 країн світу (а саме: України, Німеччини, Бельгії, Норвегії, Хорватії, Фінляндії, Швейцарії, Нідерландів і Чехії) боротимуться за медалі чемпіонату.

Команда України буде представлена юними спортсменами віком від 10 до 14 років, для яких це перший міжнародний старт такого рівня.

Від нашого регіону виступить вихованка Луганської обласної школи вищої спортивної майстерності Вероніка Андращук.
 

Без російських документів - виживай як хочеш

Окупанти вирішили навіть так звану гуманітарку видавати лише за наявності документа зразка рф. Мешканцям тимчасово окупованих територій не залишають ані вибору, ані умов для життя. Влаштуватися на роботу - зась, ціни - втридорога (https://t.me/luhanskaVTSA/14680), багато міст залишаються без світла та тепла. Зате є тотальний контроль. Нагадаємо, у Кремінній росіяни нишпорять помешканнями (https://t.me/luhanskaVTSA/14679), а у школярів перевіряють телефони.

Повідомлення про руйнування росіянами майже 29 тисяч квартир подали жителі Луганщини

Мешканцями області подано 41 636 інформаційних повідомлень про пошкоджене/знищене нерухоме майно.

28 986 стосуються руйнування чи пошкодження квартир, 11 577 – будинків, 1 073 – приміщень.

Військовими адміністраціями територіальних громад опрацьовано 39 070 ІП.

Із них 35 781 відноситься до нерухомого майна, розташованого у Сєвєродонецькому районі.

29 548 ІП прив'язані до об'єктів Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації (РПЗМ).

Делегація з Луганщини бере участь у Всеукраїнському форумі Рад ВПО

У Києві 1 листопада розпочав роботу Всеукраїнський форум Рад ВПО.

Захід проходитиме впродовж трьох днів.

Від нашого регіону в ньому беруть участь заступниця голови облдержадміністрації Катерина Безгинська, директор Департаменту соціального захисту ОДА Елеонора Поліщук та голова Ради ВПО при Луганській ОДА Яна Любимова.

Загалом на Форум зібралися понад 400 гостей з усіх регіонів України та з-за кордону.

Це масштабна платформа для діалогу між представниками ВПО, центральною та місцевою владою, громадським сектором і міжнародними організаціями.

«Місцеві потреби – місцеві рішення»: презентовано проєкти з реалізації резолюції Ради Безпеки ООН 1325 у Луганській області

У рамках проєкту «Жінки, мир, безпека: місцеві потреби – місцеві рішення» презентовані проєкти грантового конкурсу «Сприяння у виконанні обласних планів дій 1325» у Луганській області.

«Коаліція «Луганська область. Жінки, мир, безпека» була серед перших організацій, створених  в Україні заради ефективної реалізації «Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325», – зазначила заступниця голови облдержадміністрації  Катерина Безгинська.

Щосереди у хабі в Тернополі приймає юрист

Сьогодні в хабі Сєвєродонецької громади в Тернополі відбудеться прийом юриста.

Обговорити юридичні питання можна щосереди з 11:00 до 15:00 за адресою: вул. Грушевського, 5.

Телефон: +38 095 217 10 68.

Telegram: https://t.me/s/ternopol_hub
 

Жителям Невського та Новолюбівки доставили чергову партію продуктів, голів міст у так званій «лнр» обирає окупаційна адміністрація регіону, у Сєвєродонецьку триває експропріація росіянами нерухомого майна

«Вони ще не наважилися на евакуацію та їм необхідна постійна підтримка – вчора мешканцям Невського та Новолюбівки роздали майже 300 буханок свіжого хліба. Це тижневий запас. Намагаємося задовільнити всі їхні поточні потреби. Втім, залишатися у прифронтових селах вкрай небезпечно», – вкотре наголосив Артем Лисогор, очільник Луганщини.

Він повідомив, що ворог знов спробував просунутися поблизу Надії, але штурми росіян були зупинені.