Архів новин

12 ноября 2023

Росія готується до зими, і в Україні вся увага має бути зосереджена на захисті та відповідях терористам – звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоровʼя, шановні українці, українки!

Щоразу, коли завершується ще один тиждень війни – нашої оборони, наших активних дій, – важливо сказати одне: подякувати.

Упродовж тижня до хабів Попаснянщини звернулися більше 1500 ВПО з Луганщини

У Харкові їм видано 602 продуктових набори. Там приймали психолог, юрист, лікар, представник ПФУ.

428 переселенців з Луганщини отримали допомогу в хабі в Черкасах. Ще 133 посилки відправлено «Укрпоштою».

Можна було звернутися до представника ЦНАПу, юриста, психолога, співробітників ПФУ та центру зайнятості, фтизіатра.

Медична сестра виписувала рецепти за програмою «Доступні ліки» та проводила безкоштовне обстеження на COVID-19.

У Новомосковську ВПО надано 402 продуктових набори.

Служба зайнятості пропонує навчання учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни

Луганський обласний центр зайнятості пропонує учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни пройти навчання у закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

На вибір 95 професій та 365 освітніх програм для навчання, які розміщені на сайті Державного центру зайнятості.

Передбачена компенсація витрат на проїзд до місця навчання та у зворотному напрямку, а також надання місця проживання на період навчання.

Понад 1,5 тисячі продуктових наборів надані за тиждень переселенцям у хабах Сєвєродонецької громади

Зокрема, у хабі в Дніпрі (просп. Калнишевського, 27-К) видано 1 247 продуктових наборів, 411 пакунків підгузок і засобів жіночої гігієни та 19 побутово-гігієнічних наборів для дітей до п’яти років.

У Тернополі (вул. Грушевського, 5) ВПО з Луганщини упродовж тижня одержали 286 продуктових наборів та три пакунки підгузок.

Графік роботи хабів: понеділок - п'ятниця з 10:00 до 15:00.

Артем Лисогор: готуємося до енергонезалежності та деокупації – від Червоного Хреста отримали 23 генератори та мастила

«Модернізація наших хабів триває. Із пунктів видачі гуманітарної допомоги вони перетворююся у багатофункціональну структуру. Зокрема, у холодну пору року працюватимуть у форматі Пунктів Незламності, куди може звернутися кожен. Ворог здатен вдарити по інфраструктурі будь-якого міста, тому луганські хаби мають бути автономними. У цьому нам також допомагають партнери. Обласною організацією Товариства Червоного Хреста України вже передано 23 генератори. Це значна підтримка у переддень зими.

Наших переселенців в Черкасах у понеділок очікують на прийом спеціалісти пенсійного фонду

Консультації представника ГУ ПФУ в Луганській області надаватимуться 13 листопада з 10:00 до 12:00 у хабі Попаснянської громади.

Адреса: м. Черкаси, вул. Чехова, буд. 9а.
 

До Невського доставили допомогу від міжнародників, ворог атакував з трьох напрямів, у Кремінній та Сєвєродонецьку окупанти встановили стаціонарні телефони

«Невське потерпає від обстрілів, але ми постійно підтримуємо тих, хто залишився. Роздали місцевим речі, які стануть у нагоді взимку. Їх надали у Міжнародній організації з міграції, – каже очільник Луганщини Артем Лисогор. – Упродовж доби росіяни штурмували поблизу Стельмахівки, Надії та у Серебрянському лісництві. Намагалися атакувати із трьох напрямів. У Серебрянському лісі задіяли авіацію».

Як і в Білогорівці, по якій завдані удари і з неба, і з артилерії.