Архів новин

03 ноября 2023

У хабі в Броварах можна звернутися до адміністраторів ЦНАПу, соціальних працівників, скористатися послугами бібліотекара

Там надаються консультації стосовно зруйнованого росіянами майна, щодо соціального захисту населення, по вівторках працює бібліотекар.

Із вівторка у хабі приймає лікар.

У приміщенні облаштовано ігрову кімнату для дітей.

Також протягом тижня, що минув, 65 родин ВПО з Луганщини отримали допомогу від Міжнародної організації з міграції. А саме, гігієнічні набори.

Адреса: Київська область, м. Бровари, вул. Героїв України, 30.

Телефон: 093 803 52 73.

Графік роботи: вівторок-субота з 10:00 до 15:00.

Досвід Луганщини представили на Всеукраїнському форумі Рад ВПО у Києві

Заступниця голови Луганської облдержадміністрації Катерина Безгинська та голова Ради ВПО при Луганській облдержадміністрації Яна Любимова долучились до напрацювання алгоритмів інтеграції й адаптації внутрішніх переселенців у приймаючих громадах та визначенні напрямів діяльності Рад ВПО.

«2022-й – це був рік реагування на виклики та набуття досвіду. Адже у світі не було такого масштабного переміщення за такі короткі строки. 2023-й – це рік, коли ми перетворюємо набутий досвід в інституційну інфраструктуру», – зазначила Віцепрем’єрка Ірина Верещук, яка головувала на заході.

Близько 11 тисяч луганчан упродовж жовтня одержали допомогу від хабів Попаснянської громади

Так, у Черкасах видано 2 504 продуктових набори та ще 4 047 – відправлено «Укрпоштою». Охочі зверталися до юриста, психолога, адміністратора ЦНАПу, співробітників Пенсійного фонду України в Луганській області та служби зайнятості, фтизіатра. Медична сестра видавала ліки, окуляри, рецепти за програмою «Доступні ліки», електронні направлення. ВПО мали змогу пройти безкоштовне обстеження на COVID-19, на гепатит «В», на виявлення цукрового діабету, ВІЛ-інфекції/СНІДу. У Харкові переселенці одержали 2 448 продуктових наборів.

Змістовна інформація щодо щеплень – на Національному порталі з імунізації

Ресурс розпочав роботу навесні цього року – https://vaccine.org.ua

Портал має на меті покращити інформування населення та популяризувати щеплення серед дітей та дорослих.

Він покликаний стати національним джерелом інформації про імунізацію для медичних працівників та пацієнтів за прикладом подібних ресурсів у США, Канаді, Австралії та країнах Європи.

Там представлені інформація про інфекційні хвороби, а також Календар щеплень та рекомендації щодо вакцинації для різних груп населення.

Як людям із діабетом безоплатно отримати тест-смужки для вимірювання рівня цукру

Із початку жовтня пацієнти з цукровим діабетом І типу почали отримувати тест-смужки за програмою реімбурсації.

На сьогодні виписано вже більш як 2500 рецептів на тест-смужки. Їх можна отримати безоплатно або з невеликою доплатою. Це залежить від того, який бренд обере пацієнт відповідно до свого глюкометра.

На сьогодні перелік реімбурсації включає 23 найменування брендів тест-смужок.

Більше тисячі ВПО звернулися за допомогою до хабу в Вінниці впродовж тижня

Там, зокрема, видано 663 продуктових набори та 416 пакунків від Міжнародної організації з міграції.

Відвідувачів консультували щодо реєстрації пошкодженого або зруйнованого майна, з правових та питань зайнятості населення, можна було скористатися послугами перукаря.

Консультації сімейного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» м. Рубіжне отримали 43 особи, ще 41 – телефоном. 63 проведено огляд та вимір артеріального тиску.

До лікарів з Лисичанська можна звернутися у Дніпрі

Медичні працівники поліклініки КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня» приймають пацієнтів у м. Дніпро.

Адреса: вул. Мечникова, 11 (правий берег, зупинка по вул. Воскресенська).

Графік роботи:
понеділок – п’ятниця з 08:00 до 18:00, субота з 08:00 до 15:00.

Телефон реєстратури: +38 (066) 48 33 475.

Заклад оснащений необхідним медичним обладнанням для надання амбулаторної медичної допомоги дітям та дорослим.

Обстеження та лікування проводяться безкоштовно.

Протрималися недовго - горе-будівники покинули Рубіжне, у школах Довжанська весь день діти роблять окопні свічки і плетуть сітки, росіяни б'ють артилерією та танками

"Понад 130 разів ворог намагався відкривати вогонь по звільнених населених пунктах та позиціях українських військових минулої доби. Переважно - із артилерійських установок і танків. Зафіксовано значну кількість мімометних обстрілів, - повідомив очільник Луганщини Артем Лисогор. - Загарбники поцілили по Невському та Білогорівці. З авіації ворог вдарив по Серебрянському лісу. Штурмували росіяни вчора Куп'янський напрямок". Не тільки в Кадіївці, а й у Довжанську.