Прес-центр30 листопада 2023, 19:11

Міжнародні організації навчають посадовців протидіяти корупції

Представники облдержадміністрації, відповідальні за запобігання та виявлення корупції, 27-29 листопада в Полтаві взяли участь у тренінгу з антикорупційного менеджменту.

Захід проводився за підтримки Програми розвитку ООН з відновлення та розбудови миру, що фінансується Європейським Союзом, у відповідності із Програмним документом у рамках компоненту «Місцеве самоврядування та реформа децентралізації».

Програма згаданого тренінгу включала роз’яснення понять антикорупційного менеджменту та його місця в системі управління державних органів.

Також учасники навчання опрацьовували методологію управління корупційними ризиками та роботу з ними, ідентифікацію, оцінки та визначення заходів впливу, навички роботи із ситуаціями конфлікту інтересів, а також ефективної антикорупційної комунікації в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Надалі планується охопити навчанням уповноважених із проведення закупок та керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, місцевих військових адміністрацій та комунальних підприємств.

Заходи з навчання посадових осіб виконуються у рамках доручень обласної робочої групи із забезпечення прозорості та підзвітності під головуванням Артема Лисогора, голови облдержадміністрації – начальника обласної військової адміністрації.