Прес-центр18 листопада 2023, 08:11

Окупаційна влада Сєвєродонецька формує евакуаційні списки, в Лисичанську не приймають документи на пільги для придбання вуглю, противник атакував у Серебрянському лісі

«Через погодні умови на деяких ділянках росіяни зменшують використання броньованої техніки. Кількість обстрілів по наших позиціях та населених пунктах залишається стабільно великою. Вогонь противник відкрив по Невському та Білогорівці. Спробував просунутися уперед у Серебрянському лісі – на межі Луганщини та Донеччини. А саме, північніше Серебрянки – безрезультатно», – наголосив Артем Лисогор, очільник регіону.

Окупаційна влада Сєвєродонецька та інших окупованих населених пунктів за командою зверху оновлюють евакуаційні списки для колаборантів. Кількість місць в них постійно змінюється, тому кожного разу аби туди потрапити, потрібно доводити вірність ідеалам так званої «лнр».

Останній із них виявився найкоротшим за увесь час – до нього не увійшли навіть керівники комунальних установ міста. Обіцянок та гарантій безпеки колаборантам росіяни дають все менше.

Як і соціальних гарантій. За два тижні вже грудень, а в Лисичанську відмовляються приймати документи на надання пільг для придбання вуглю.

Протягом декількох місяців люди щодня намагаються домогтися оформлення цієї послуги – надавачі очікують дозволу від місцевої окупаційної влади. Крім цього, населений пункт другу зиму залишається без централізованого опалення. Вирішують ці проблеми лисичани за власний кошт.