Прес-центр26 листопада 2023, 08:11

Студентів медичних училищ окупанти відправляють на практику до військових шпиталів, гірники в Сорокиному отримують лише по 15 % від зарплати, по селах на лінії фронту ворог вдарив з літаків

«Негода впливає на організацію ворожих атак, однак кількість обстрілів від цього не меншає. Цей показник в них середньодобовий – снаряди росіяни не економлять. Вчергове відкрито вогонь по районах населених пунктів Красноріченської громади, зокрема поблизу Невського. У Білогорівці «гаряче» щодня», – зауважив Артем Лисогор, очільник Луганщини.

Штурмові дії противник влаштував на Куп’янщині. Але, як зазначив начальник обласної військової адміністрації, авіаційний вплив окупанти здійснюють по всій лінії зіткнення. Вчора – по Стельмахівці та Білогорівці.

Вони несуть значні втрати щодня. На усіх поранених в загарбників не вистачає лікарів. Тому віднедавна там примушують працювати у військових шпиталях студентів.

Такий розподіл на проходження практики проводять в медичних училищах, які функціонують на окупованих територіях.

Відмовитись неможливо, адже в такому випадку молодим людям погрожують виключенням. 

Наприкінці року гірники у так званій «лнр» вже подумками готуються до завершення вугільної ери регіону. Так вирішили росіяни.

Шахти, які вони ще не законсервували та не почали розбирати на металобрухт, залишилися без фінансування. Зокрема, у Сорокиному нараховують лише по 15 % від належного грошового забезпечення. Луганське вугілля росіянам не потрібне.