Прес-центр29 листопада 2023, 08:11

У Невському зафіксовано 35 вибухів, «лнр» залишать без дотацій з боку рф, нові російські рознарядки – 10 тисяч українських дітей мають відвідати виставку народного господарства

«Через негоду росіяни не можуть активно застосовувати бомбардувальники та гелікоптери. Зосередившись на артилерії, вони стали бити більш прицільно саме по селах. Так, у Невському за учора пролунало 35 вибухів після ворожих обстрілів. У цьому селі ще залишаються люди, які поки не погоджуються на евакуацію. За попередньою інформацією, ніхто не постраждав», – зауважив начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Також противник відкрив вогонь по території Серебрянського ліса.

Окупанти намагалися просунутися уперед як на Лиманському, так і на Куп’янському напрямках – безрезультатно. Минулої доби вони атакували, здебільшого, на Донеччині та Харківщині.

Відповідальність за дефіцит у бюджетах окупованих минулоріч територій в уряді рф збираються покласти на керівників-колаборантів.

Їх ставлять перед вибором – відмовитися від дотацій із нового року або взяти особисте зобов’язання стосовно зниження розриву між регіональними доходами та витратами.

У разі невиконання цих домовленостей теж залишишся без російських грошей, але пізніше. Слід зазначити, що рівень дотаційності досягає 95%.

Окуповані регіони одержали нові рознарядки – упродовж осінньо-зимового періоду необхідно відправити 10 тисяч дітей до москви на виставку досягнень народного господарства.

Поки що назбирали тисячу. І після перших відряджень охочих стає ще менше. За власний рахунок кожному необхідно дістатися до ростова. Там чекає поїзд – один на дітей з чотирьох окупованих областей. Стоїть, доки не зберуться усі. Хто приїхав перший, може очікувати і добу. Із їжі – виключно сухпаяння. У зворотному напрямку – теж саме.