Архів новин

08 января 2024

Терорист повинен платити найбільше за шкоду від терору, і Росія заплатить – звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!

Короткий звіт за цей день.

Три міжнародні розмови сьогодні. Спочатку – Емір Кувейту. Я подякував за підтримку незалежності й територіальної цілісності нашої держави. Розповів про ситуацію з російським терором – про постійні ракетні удари, удари дронів по наших містах і селах. Запевнив, що попри все Україна залишиться одним із донорів глобальної продовольчої безпеки та загалом стабільності. Ми незмінно підтримуємо міжнародне право та цінуємо всі зусилля партнерів, що допомагають нам і таким чином – власній безпеці.

За рік більше п’яти тисяч пакунків з продуктами отримали жителі Луганщини у хабі в Тернополі

Переселенцям з нашої області в хабі Сєвєродонецької громади у місті Тернопіль (вул. Грушевського, 5) протягом 2023 року видали 4 600 продуктових наборів від держави та 623 - від благодійників.

ВПО з Луганщини надано 1 546 сімейних гігієнічних наборів, за потреби можна було отримати підгузки та дитяче харчування.

Протягом року наші земляки мали змогу одержати медичні, правові, пенсійні та профорієнтаційні консультації.

Уряд спростив процедуру призначення пільг на оплату житлово-комунальних послуг для ветеранів війни (осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій, учасників війни) та членів їх сімей

Для цього ухвалений експериментальний Порядок взяття на облік та призначення пільг на оплату житлово-комунальних послуг для цих категорій населення.

Молодь Луганщини готується до змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Президент України Володимир Зеленський виступив з ініціативою на підтримку учнівського та студентського спорту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

«Луганщина долучилась до його популяризації серед дітей і молоді, щоб сформувати команди та, коли дозволить безпекова ситуація, включитись у змагання», – каже начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

У вівторок в Дніпрі наших ВПО прийматимуть юристи

9 січня о 10:00 на базі хабу Лисичанської громади юристом благодійного фонду «Право на захист» буде проведено консультацію для ВПО.

Луганчанам нададуть роз’яснення із наступних питань:
- участь у програмі ЄВідновлення;
- відновлення втрачених документів;
- питання, пов’язані із спадщиною;
- встановлення фактів смерті/народження на ТОТ;
- щодо пенсійного забезпечення.

Телефон для контакту: +380 66 666 49 10.

Адреса проведення консультації: м. Дніпро, Троїцька площа, 5а.
 

Забір зразків ДНК за кордоном для пошуку зниклих безвісти в Україні: стартував збір інформації

Розпочато попередній збір інформації на здавання зразків ДНК для громадян України, іноземців та осіб без громадянства, які знаходяться за кордоном і бажають розшукати близьких осіб, зниклих безвісти на території України.

Проєкт з пошуку та ідентифікації осіб, зниклих за особливих обставин, реалізується МВС спільно з ДМС України, Національною поліцією України та International Commission on Missing Persons - ICMP.

Окупанти з авіації вдарили по вцілілим багатоповерхівкам Рубіжного – через чисельних свідків подію не вдалося приховати

Окупанти з авіації вдарили по вцілілим багатоповерхівкам Рубіжного – через чисельних свідків подію не вдалося приховати

Позаштатний схід російського авіаційного снаряду стався в окупованому Рубіжному.

Бомбою ФАБ-250 загарбники влучили в житловий квартал міста, який є одним із небагатьох, що навесні 2022 року вціліли після їхніх штурмів. Тепер зазнали руйнації й ці будинки.

Зазвичай окупанти під час таких своїх «позаштатних» подій посилаються на обстріли з боку українських військ.

У хабі Марківської громади 9 січня проконсультують з питань пенсійного забезпечення

Там відбудеться прийом наших ВПО спеціалістами ГУ ПФУ в Луганській області.

Вирішити свої пенсійні питання можна буде з 10:00 до 15:00 у хабі Марківської громади.

Адреса: м. Київ, вул. Рене Декарта, буд. 14.

У Сватовому школярів змушують складати необов’язкові до 2028 року російські іспити, заміна паспорту в Сєвєродонецьку – через військкомат, у Невському роздали теплі речі та посуд

«Продовжуємо доставляти та роздавати жителям Невського та сусідніх сіл речі, необхідні до зими і для побуту. Учора мешканці звільнених населених пунктів отримали ковдри та комплекти посуду. Зібрали потреби та вкотре запропонували евакуюватися», – повідомив Артем Лисогор, начальник обласної військової адміністрації.

Очільник Луганщини зауважив, що поряд із низькою активністю ворожої авіації на Луганщині – удар росіяни нанесли лише по Серебрянському лісу – загальна кількість обстрілів з їхнього боку лише збільшилася – 572 снаряди.