Архів новин

13 января 2024

Незалежність здобувають сміливі – звернення Президента України

Бажаю здоровʼя, шановні українці, українки!

Провів сьогодні кілька міжнародних зустрічей. Спочатку в онлайн-форматі – з лідерами парламентської коаліції Болгарії. Провідні політичні сили. Наші відносини. Наша спільна безпека – усіх у Європі. Хороша і продуктивна розмова. Я вдячний за розуміння – розуміння саме того, що російська агресія є загрозою для щастя й добробуту всіх європейських націй.

У Дніпрі можна буде звернутися до гінеколога з Лисичанської лікарні

27 січня у Дніпрі вестиме прийом завідуючий гінекологічним відділенням КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня» Іван Дробко.

Телефони реєстратури: +380 66 483 34 75, +380 66 746 27 01.

Адреса: вул. Мечникова, буд. 11.
 

В Ужгороді у вівторок допоможуть із питань субсидій, пільг, страхових та пенсійних виплат

16 січня з 9:00 до 11:00 фахівець Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області надаватиме там онлайн-консультації з вказаних вище питань.

Звертайтеся до хабу Новоайдарської громади.

Адреса: проспект Свободи, 52а.
 

У хабі в Броварах надає послуги перукар

У цьому координаційному центрі для наших земляків облаштовано куточок для надання безкоштовних перукарських послуг.

Звертатися можна з 12:00 до 15:00.

Попередній запис обов’язковий.

Телефонуйте за номером: 093 803 52 73.

Адреса: м. Бровари, вул. Героїв України, 30.
 

Понад 835 мільйонів гривень отримали пенсіонери Луганщини в січні

Станом на 12 січня на пенсійні виплати жителям нашого регіону спрямовано 835,1 млн гривень.

Зокрема, 834,6 млн гривень – через уповноважені банки, 14,4 тис. гривень – через АТ «Укрпошта».

Також на 34,2 млн гривень профінансовані соціальні страхові виплати, в т. ч. на 373,5 тис. гривень – лікарняні.

9,4 млн гривень нараховано на виплату житлових субсидій та пільг.

Звільняти Луганщину будуть вони: «Луганськ-1» вже рік воює у складі штурмової бригади «Лють»

13 січня – перша річниця створення Об’єднаної штурмової бригади Нацполіції України «Лють», у складі якої воюють полісмени штурмового полку «Луганськ-1».

Повномасштабне вторгнення рф командир полку Олександр Твердохліб зустрів у Щасті. За кілька днів до 24 лютого 2022 року українські військові стали фіксувати посилення обстрілів міста. У населеному пункті не було світла та води, правоохоронці готувались, але до чого – ще не знали…

"Кожен боєць приєднався до бригади вмотивованим. Вірте в нас - Перемога буде за Україною!" - командир штурмового полку "Луганськ" Олександр Твердохліб (відео)

"Кожен боєць приєднався до бригади вмотивованим. Вірте в нас - Перемога буде за Україною!" - командир штурмового полку "Луганськ" Олександр Твердохліб до річниці створення об'єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють».

 

Відеокамери з розпізнаванням обличчя вже охоплюють 30 % громадських місць «лнр», за чотири дні близько 700 важкопоранених росіян вивезено з Луганщини до рф, до Невського доставлено продукти харчування

«Поліцейські щотижня привозять допомогу у кожний звільнений населений пункт. За необхідності та можливості – ще частіше. Вчора настала черга Невського, де населенню роздали тижневий запас хлібу. Щоразу транспорт правоохоронців готовий до евакуації місцевих жителів», – наголосив очільник Луганщини Артем Лисогор 13 січня зранку.

Війська противника активізувались поблизу Макіївки, де відбито чергові їхні спроби штурму. Вогонь росіяни відкривали по сусідньому Невському, а ще – по Білогорівці. З авіації ворог атакував Новоєгорівку та Серебрянський ліс.